• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vazhdo fjaline..... (Ta zgjasim sa me shume)

Desa

Temet Nosce
Si një qafore me perla ujrash të ëmbël....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Embel i fliste por ai nuk kuptonte
 

Desa

Temet Nosce
... sepse kishte mbështetur kokën të kthyer anash mbi gjunjë dhe lehtë e me një zë belbëzues, pëshpëriste emrin e saj si në ëndërr.....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Enderr qe lumturuar por kur u zgjua kuptoi se vetmia qe e rrethonte ishte nje zbrastesire pa fund .......
 

elle

Chill
pa fund ishte ajo nate … yjet e therrisnin drejt universit...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Universi i dukej shkret nga zbrastesia qe ajo kishte lënë
 

Desa

Temet Nosce
.... e gjurmët ishin dhe do të mbeteshin në zemër, përgjithmonë.....
 

elle

Chill
pergjithmon nuk esht gjithmone e njejte se gjithcka beher relative kur ...
 

Desa

Temet Nosce
E tha zemra sepse i foli kujtimi....
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Sa me nk kishin nga t’ia mbanin dhe pastaj...
 
Top