Torino mund juventusin shtyhet festa e bardhezinjve

cent

...Lontano
f7f05dbb995a23ccde9d00aad3a9913d_L.jpg
Zonja e Vjetër ishte shumë pranë sigurimit të titullit të radhës si kampion i "Serie A", falë barazimit të ekipit të Lazios, por edhe pse shënuan të parët, Torino ka arritur ta kthejë rezultatin në 2-1.

Një super gol i Andrea Pirlo nga goditja e lirë nuk ka mjaftuar që ndeshja të përfundojë në favor të Juventus pasi Torino barazoi në pjesën e parë dhe shënoi golin e fitores në minutën e 57’ të pjesës së dytë.
/Newsbomb
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 2 25.0%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 5 62.5%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top