S’po më vini në qendër të vëmendjes më!?

@Neutrali mendoj qe shkrimi,sqarimi,mendimet tuaja,jane te nje niveli te larte,te duhur dhe te kulluar.
Ndihem shume e nderuar qe e lexova!
Oj Nev, je bo si ata mjeshtrit e veturave qe blejne pjeset e veturave te aksidentuara per te bere biznese🤣
Ama ata kane fitim te madhe ne dallim me ty🙂 Fitimi yt eshte afat shkurter🤣
 
Pershendetje te gjitheve!


Lexomeni me kujdes mos nxitoni te te me gjykoni. Nuk jam i sigurt nese duhet “të të” te rreshti i pare. Sidoqofte.

—Siç e dini tani kam gati nje jave qe kam bere prezantimin ne forum. Nuk ishte thjesht nje prezantim rendom, por i perpiluar mire i gjate, i matur si dhe tejet mbreselenes. Te pakten nje i tille simbas meje. Mirepo, ç’ndodhi pastaj? Ndodhi çfare nuk e kisha imagjinuar. Sikur ju shihja, hynit e dilnit dhe tek disa per te mos thene nja 4 a 5 ishin qe me uruan mireseardhje. Tani, une pyes se ku qendron problemi? Si s’me dhate me shume vemendje?! Valle mos kishte te beje permbajtjen apo e kishit personalisht me mua pse me nje nofke NEUTRALI. Madje kisha menduar gjate edhe per emrin Rindi.

Dy dite me vone vendosa te t’ju rrefej per historine me te frikshme ne jeten time. Bera plot 4 ore qe te dale sa me bukur. Çfare ndodhi?! Dy goca kishin reaguar me HAHA ndersa tjeret as edhe pak vemendje! Une po prisja te pakten nja 10 HaHa. Keahtu nuk ndodhi.

Te katerten dite bera nje çike pushim dhe thashe me vete se nuk je me si me pare. Po as Gjermania nuk eshte me si me pare, le me une!

Tregomeni, çfare te bej me shume qe te kem vemendjen tuaj?! Sepse, nese shkruaj gjate keshtu bej per arsye qe t’u bie ne sy, ngase sa here shenoj pak as qe vihem re nga ju!

Une dua vemendje! Mbase po kerkoj shume nga ju? Thomeni, po kerkoj shume?! Pse?!

Dje shkrova rreth konfliktit ne Lindjen e Mesme. Askush nuk me lexoi, te pakten nuk reagoi perpos Vajza dhe nje tjeter. Ne fakt, une shkruaj bukur! Te pakten keshtu besoj une, por nese vazhdoni t’i injoroni komentet e mia pa qofte dhe nje pelqim (nuk me detyroheni me HAHA) atehere ju betohem se nuk kam per te shkruar me shume se 4 komente ne dite. Keshtu ne shenje hakmarrjeje!

Ju faleminderit

Rindi
Ja pra paske marrë vemendje...😂😂
Sidoqoftë...vemendja nuk kerkohet...
P.s personlisht i uroj mirseardhjen atyre qe qendrojne...nese shoh psh qe e ke kaluar mbi 1 muaj ketu..them mirse erdhe 😂😂
 
ironia e kesaj teme me ngjan shume realiste per kohen qe jetojme dhe vendin qe ndodhemi.
dhe pse jo, Neutral, mendoj qe shume e duan kete fakt e je i pari qe lexoj qe guxon ta shprehe.
une mendoj se nuk ke nevoje per vemendje por ke nje ironi te holle ku ngacmon nevojtaret e vemendjes.
nicku juaj prej neutrali me ngjan me "bum" (term ekonomik por jep idene)
 
Pershendetje te gjitheve!


Lexomeni me kujdes mos nxitoni te te me gjykoni. Nuk jam i sigurt nese duhet “të të” te rreshti i pare. Sidoqofte.

—Siç e dini tani kam gati nje jave qe kam bere prezantimin ne forum. Nuk ishte thjesht nje prezantim rendom, por i perpiluar mire i gjate, i matur si dhe tejet mbreselenes. Te pakten nje i tille simbas meje. Mirepo, ç’ndodhi pastaj? Ndodhi çfare nuk e kisha imagjinuar. Sikur ju shihja, hynit e dilnit dhe tek disa per te mos thene nja 4 a 5 ishin qe me uruan mireseardhje. Tani, une pyes se ku qendron problemi? Si s’me dhate me shume vemendje?! Valle mos kishte te beje permbajtjen apo e kishit personalisht me mua pse me nje nofke NEUTRALI. Madje kisha menduar gjate edhe per emrin Rindi.

Dy dite me vone vendosa te t’ju rrefej per historine me te frikshme ne jeten time. Bera plot 4 ore qe te dale sa me bukur. Çfare ndodhi?! Dy goca kishin reaguar me HAHA ndersa tjeret as edhe pak vemendje! Une po prisja te pakten nja 10 HaHa. Keahtu nuk ndodhi.

Te katerten dite bera nje çike pushim dhe thashe me vete se nuk je me si me pare. Po as Gjermania nuk eshte me si me pare, le me une!

Tregomeni, çfare te bej me shume qe te kem vemendjen tuaj?! Sepse, nese shkruaj gjate keshtu bej per arsye qe t’u bie ne sy, ngase sa here shenoj pak as qe vihem re nga ju!

Une dua vemendje! Mbase po kerkoj shume nga ju? Thomeni, po kerkoj shume?! Pse?!

Dje shkrova rreth konfliktit ne Lindjen e Mesme. Askush nuk me lexoi, te pakten nuk reagoi perpos Vajza dhe nje tjeter. Ne fakt, une shkruaj bukur! Te pakten keshtu besoj une, por nese vazhdoni t’i injoroni komentet e mia pa qofte dhe nje pelqim (nuk me detyroheni me HAHA) atehere ju betohem se nuk kam per te shkruar me shume se 4 komente ne dite. Keshtu ne shenje hakmarrjeje!

Ju faleminderit

Rindi
E po ti godet si çdo here 😂
Dhe keto qe besojne vertet se ti ke nevoje per vemendje! 😂
 
Oj Nev, je bo si ata mjeshtrit e veturave qe blejne pjeset e veturave te aksidentuara per te bere biznese🤣
Ama ata kane fitim te madhe ne dallim me ty🙂 Fitimi yt eshte afat shkurter🤣
Po psee,ca bera!? Ahahahaha
 
E shihni sa dhe çfare vemendje mora? Me shume u moret me njeri-tjetrin sesa me mua. Ndersa, edhe pse u moret s’me perfillet fare. Ju me trajtoni si bebe! Ndjese @Bebw nuk ka te beje me nofken tende.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top