SMS humoristike

Pe: SMS humoristike

ne kopshtin zoologjik nje majmun mungon ket sms kush e lexon e zevendeson
 
Pe: SMS humoristike

bashkia ka mar nje vendim pastrimi i qytetit jep dhe ti ndihmen tende hidhu vete ne kosh.
 
Pe: Titulli: SMS humoristike

policia po kerkon nje person super te zgjuar, sh te bukur dhe te vecante.ty nuk te gjen gje po me thuaj ku te fshihem une?!! :p

Zoti ne fillim krijoi Adamin dhe nuk ia arriti,pastaj krijoi Even dhe prape nuk ia arriti.Kur te krijoi ty tha:
-Bobooo ç'i bera vetesE di çtha dielli kur dole ti ne rruge?
-Mbylleni kete Vrime te Ozonit.
 
Pe: SMS humoristike

Nje majmun i vogel i thote se emes:
-O ma,po pse ne majmunet jemi kaq te shemtuar?
-Shshshshsh....,i thote e ema,Nuk e ke pare akoma ate qe po lexon kete mesazh.
 
Pe: SMS humoristike

E kam lexuar diku dhe vendosa ta shkruaj ketu:

Te shkembi i kavajes
re dielen kam shku ne plazh.
Kur te bregu i detit
turinjte ti pash.

Me trupin si ngjal
ma hoqe trurin fare
syte mi hodhe mua
o locka lozonjare.

Me ca rroba banje
si drane kopliku
po u rrotullojshe
qe te te shihte i gjithe publiku.

Per nje xhiro te bregu
te ftova per pak kohe
por ti refuzove
gjeja qe nuk do.

Por une e di se ti per mu vdes
e une s'te ndahem o ylli i lalit te vet.

Ajo plaka jote
me inat me pa,
kujdes mi dreq kujdes
se gocen nuk ta ha.
 
Titulli: SMS humoristike

Je Yll Bote Je Kafshe Idiote. Je Si Yll Je Kafsha Me E Bukur Ne Pyll.
 
Titulli: SMS humoristike

E di ,i dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!
 
Titulli: SMS humoristike

Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim ****, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.
 
Titulli: SMS humoristike

Zemra ime tulle,
zemra jote llac,
dashuria jone,
si pallat peskac
 
Titulli: SMS humoristike

U ula ne WC per te pushu duke mendu ne ty barku mu liru
 
Titulli: SMS humoristike

Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Vdekshi qe te dy...!!!
 
Titulli: SMS humoristike

Afer gardhit u afrova
pashe qe token po punoje
befas sec pelliti lopa
e kuptove qe me doje.
 
Titulli: SMS humoristike

Ka qen : Askushi , Kerkushi , Budalla:
edhe tash Budalla e peshtyn Askushin. Edhe Askushi shkon ne polici edhe policia e pyet : Kush te ka pershty Askushi, po a ka qen dikushi prezent aty Kerkushi hahhahaa
 
Titulli: SMS humoristike

Ishte hera e pare per ty...Ai te tha te shtriheshe dhe ta futi veglen thelle.ai te tha te mos shqetesoheshe,se ai kishte pasur shume experienca te tjera!Ai u perkul siper teje dhe ti befas ndjeve nje dhimbje dhe e kuptove se po te rridhte gjak!Ishte hera e pare qe ti hoqe nje dhemballe te dentisti!!!
 
Titulli: SMS humoristike

1.Shoh detin dhe me shfaqesh ti
shoh yjet me shfaqesh ti
shoh qiellin
prap ti
dreqi e mori spostohu pak....
 
Titulli: SMS humoristike

1.Je aq i shemtuar, saqe... kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.
2. Nje majmun pyet mamin o maaaa pse jemi kaq te shemtuar
ne, pse qan te keqen mami ti ske par ate qe po lexon mesazhin.
3. Ky sms eshte derguar qe ne 1949 nga nje Qender Studimore Amerikane
, ne kerkin te nje qeenien shume inteligjente. Nqs te ka ardhur ty,misioni paska deshtuar.
4. Nese jata jote eshte e erret mos u pezmato ,vetem lutu.
Nese edhe pasi je lutur jeta jote vazhdon te jete e erret,mos u bej idiot!
SHKO NDIZ DRITEN!
 
Titulli: SMS humoristike

1. Un me "shokun" tim
rrinim ne oborr
ai "Te dua shpirt"
e un "ik o qorr" !

2. Dashurova dy sy,
Por smu dhan kurr ne jet,
Enderrova nje enderr
Po su be kurr realitet,
Kerkova nje rrahje zemre,
Por srrahu kurr per mua,
Me ne fund e mora nje rrahje
Nga grushtat e tua

3. Syri yt i bukur, Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Dhe ai bashk me ty (AHAHA) hahahhahaha

4. Ca plumba kallashi rane mbi qelq
dhe une per ty sec ndjeva mall jetojme te dy ne nje qytet
mire une po ti c'ne gjalle?
 
Titulli: SMS humoristike

I embel dhe i bute,ne goje kur e fut,i bardhe apo i zi,ngjyra ska rendesi,me gjuhe e shijone,me dhembe e rrotullon,lengun kur leshon,cimcakizin kur shijon!
 
Titulli: SMS humoristike

Zoti krijoi boten ,
nje mrekulli,zoti krijoi detin ,
nje fantazi,
zoti te krijoi edhe ty...
Epo nje gomarllek do e bente dhe ai...
 
Titulli: SMS humoristike

Kur te shoh ty

Kur te shof ty, me kujtohet helena e Trojes.
Kur te shof ty, me kujtohet Kleopatra.
Kur te shof ty, me kujtohet Merlin Monroe
PO pse mi shpirt, ti me kujton te gjitha k*rvat
e historise?
 
Titulli: SMS humoristike

Gjithçka mori fund,ne të dy nuk kemi më punë bashkë !
Për këtë u mendova gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem
që s'dua të të shoh më: I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI!
 
Titulli: SMS humoristike

Kush jane politikanet me te medhenj te te gjitha kohrave?
Sytjenat....
Sepse bashkojne te majten me te djathten, ngrene pushtet dhe terheqin popullin.
 
Titulli: SMS humoristike

.Shoh detin dhe me shfaqesh ti
shoh yjet me shfaqesh ti
shoh qiellin prap ti
dreqi e mori spostohu pak....
 
Titulli: SMS humoristike

.E di , e dashur , kur po kaloja prane vitrines se nje dyqani , me shkoi mendja te te ble dicka . Hyra brenda , por kasapi tha : - Me vjen keq , por trute jane mbaruar .
 
Titulli: SMS humoristike

S`po kuptoj si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te marr por operatori me tha:-Miresevini ne xhungel , majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme!!!
 
Titulli: SMS humoristike

Afrohu !
Mos ki frike !
Uli pantallonat dhe ulu mbi mua , shfryu sa te mundesh dhe kenaqu !!!
E jotja perjete : WC-ja !!! hahahhaha
 
Titulli: SMS humoristike

Ej! Jam celulari yt!
Doja te vetem te dilja nga xhaepi.
Ka nje arome te pa durueshme.

Mos te kan ardhur gje ato?!?! hahahhaha
 
Titulli: SMS humoristike

Kur te shoh ty

Kur te shof ty, me kujtohet helena e Trojes.
Kur te shof ty, me kujtohet Kleopatra.
Kur te shof ty, me kujtohet Merlin Monroe
PO pse mi shpirt, ti me kujton te gjitha k*rvat
e historise?
 
Titulli: SMS humoristike

Pershendetje. Un jam nje virus qe po kerkoj numra femrash
tek celulari juaj: Kerkim .. Kerkim.... Kerkim... Rezultati: asnje femer nuk u gjet

KONKLUZIONI: Ju jeni pederast!
 
Titulli: SMS humoristike

Cunat jan si banjo publike.....
Te mirat jan te zena, ato te mbeturat jan plot
me m...!
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top