• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

SMS humoristike

Jeta

Anëtar i Respektuar
O zemer... o shpirt... o yyyyyyyyllllll... Ti je kafsha me e bukur n'pyll. :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Sot eshte dita e idjoteve edhe dua te them qe jam prane teje!Bej edhe ti nje gjest te mire dergoja kete sms nje shokut tend i cili eshte idjot!
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Je Yll Bote Je Kafshe Idiote. Je Si Yll Je Kafsha Me E Bukur Ne Pyll.

:eek:le:

E di ,e dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!

:lule:


Si eshte problemi me telefonin tend ,
u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmunja qe kerkoni ndodhet lart ne peme...

:xhan:

Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.


:eek:le:
 

Sev1mm

Antarë
U lajshe tu reka e tash ne pishina e ke bo frajer ni muqurruf me brina ke ndryshu zemer qdo fjal e ke pak ke harru kohen kur te blejsha cik cak .!!

Se besoj se eshte gabim nuk ma ndjen ne s'ke besim , Kam nevoje se jam i ri vec nje here s'quhet tradheti .!!

Unë nuk du me ty me hi ne cheshtjet banale , Nuk du me kon arsimtar I edukates sexuale .!!"Kam diqka n'zemer qe po du jasht me qit , Kam shumqka per me qit po qish mi qit s'jam tu dit"

"Brave's Hill" <Sev1mm>
 

Taulanti

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Zemra ime eshte nje livadh plot me bar,ti je e vetmja lope aty qe po kullot:p
 

AOS

Antarë
Titulli: SMS humoristike

A me do???
....Po te dua!
Po sa me do???
.....shume fare!
Po ... a te digjet Zemra per Mua,nga Dashuria??
....Po po,Zemra me digjet e BYCA me leshon TYM.!:)))
 

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Hahahhahahhahahahahahh braavo bravo bravoo shum shum interesante te kokan veq vazhdoni hahahhahah;) nice
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: SMS humoristike

I embel dhe i bute,ne goje kur e fut,i bardhe apo i zi,ngjyra ska rendesi,me gjuhe e shijone,me dhembe e rrotullon,lengun kur leshon,cimcakizin kur shijon!
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: SMS humoristike

Sapo degjova ne lajme qe nje person i shkurter i shendoshe i shmetuar me bibilush te vogel eshte zhdukur,zemra mu drodh mendja me shkoi te ty.A je mire???LOLLOL
 
Top