• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SKA PLAKJE ME 🤪

Darius

DENY IGNORANCE
E benim me short se kush do lahej i pari, sepse pas atij, ne banjo kishte avull edhe ishte pak me ndryshe temperatura 😂
 

Darius

DENY IGNORANCE
Ishin apo i beri fv ?.. kjo eshte pyetja 1 milioneshe 🤣🤣
Mbi kete sdi çte theme, une para disa vitesh pjesen me te madhe i lash me floke, por kur u riktheva, nje pjese e mire ju kishin rene floket. Deri diku e kam pergjigjen se perse!? I besojne shume temes “çiftet e javes” 😂 per pak edhe une rrezikova 😬😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cdo gje mund te kete ilac pervec vdekjes dhe pleqerise.
 

Endrra

VIP
Mbi kete sdi çte theme, une para disa vitesh pjesen me te madhe i lash me floke, por kur u riktheva, nje pjese e mire ju kishin rene floket. Deri diku e kam pergjigjen se perse!? I besojne shume temes “çiftet e javes” 😂 per pak edhe une rrezikova 😬😂
Dmth do u kishin rebe te dy paleve .. po shyqyr qe e kemi gjenetikisht te pamundur kete fenomen 🤪
Kur kam hy une ajo tema ska egzistu .. ishim te gjith Single te lumtur 🤣🤣
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
IZRAEL- Një zbulim entuziast në Tel Aviv. Shkencëtarët pretendojnë se kanë arritur të kthejnë pas procesin e plakjes duke përdorur oksigjen. Profesori Shai Efrati është shprehur se “po kthehemi prapa në kohë”, referuar një studimi ku të rriturit mbi 64 vjeç, të vendosur në dhoma presioni me oksigjen të pastër për 90 minuta në ditë, 5 herë në javë për tri muaj radhazi, kanë mundur jo vetëm të ndalojnë procesin e plakjes, por edhe të ktheheshin pas.
NYpost.

Ps: po tullaceve do u dalin kaçurrelat perseri vall 🤔🤣Shiko fotografinë 1766179
hahahahahaha,isha ba gati me thene ky tullaci qenka mire keshtu i shkoka,por paska ca qime te thinjura anash.
Gjithesesi cool qenka. :p
 
Private conversations
Help Users
    Top