Si është të shkosh me 8 meshkuj të ndryshëm brenda një viti.

Një grua e divorcuar, 47 vjeç, ka treguar në një libër se si është të shkosh me 8 meshkuj të ndryshëm brenda një viti. Laura Williams tregon se është ndarë nga bashkëshorti i saj, pasi jeta seksuale nuk po shkonte aq mirë dhe shpesh grindeshin.
Ajo rrëfen se i vjen keq që nuk e kaloi gjithë jetën me ish-bashkëshortin e saj, por kjo tashmë është diçka që ka kaluar.
Pas divorcit, Laura donte të bënte atë që nuk e kishte bërë kur ishte 20 vjeç, kështu që hapi një llogari në tinder dhe filloi të njihte njerëz të rinj.
"Kisha lirinë të bëja çdo gjë. Nëse dëshiron të flesh me dy burra në të njëjtën ditë, mundesh. I vetmi person që mund t'ju gjykojë është vetvetja. Dhe nëse je mirë me të, nuk ju prish punë asgjë"- thotë ajo për mediat e huaja.
Dhe për një vit, kjo është ajo që ajo bëri, duke shkuar në shtrat me tetë burra, të cilat ajo i përshkruan në librin e saj të kujtimeve, i sapo dalë në botim.
Sot, Williams është në një lidhje, por sërish nuk e quan si të tillë.
Ajo thotë: Jam lidhur me dikë. Por unë jam ende e hapur për njohje të tjera. Nëse më ‘shkrepet’ për të fjetur me dikë tjetër, do e bëj.

1652633746571.png

B:JOQ
 
8 brenda 1 viti
Meagan Good Wtf GIF by Harlem


Mos u fryfshin jarebi🤣
Dikush i ndrron në një natë 8 burra.🤷
Kjo paska bërë namin 8 në një vit 😜
What Is It Reaction GIF by Nebraska Humane Society
 
,,Dashnora/e" me kane thone se i quajne🤓
Vdekja eshte me e embel si emertim i tille🤮
Pse??
Dikur ka qënë legale. Biles dashnore zyrtarisht.
Ndryshe konkubine 🤷
Tani ka ngel instikti i konkubines me legalitetin e sajë, dhe është shkëmbyer në dashnore...të fshehtë..🤷
 
Pse??
Dikur ka qënë legale. Biles dashnore zyrtarisht.
Ndryshe konkubine 🤷
Tani ka ngel instikti i konkubines me legalitetin e sajë, dhe është shkëmbyer në dashnore...të fshehtë..🤷
Thashe ate qe kam degjuar!
Une nuk e kam patur ne parimet e mia ndonjehere te jem dashnore dikujt, po te kisha patur do kisha gjet se nuk eshte e veshtire sot ku jetojme.
Te dashuroj po, gjithmone kam luftuar, te gjej frymen time, e ndersa kaq gjithkush e di vete me dinjitetin e vet si e qendis🙂
Te pershendes perzemersisht 🙏
 
Thashe ate qe kam degjuar!
Une nuk e kam patur ne parimet e mia ndonjehere te jem dashnore dikujt, po te kisha patur do kisha gjet se nuk eshte e veshtire sot ku jetojme.
Te dashuroj po, gjithmone kam luftuar, te gjej frymen time, e ndersa kaq gjithkush e di vete me dinjitetin e vet si e qendis🙂
Te pershendes perzemersisht 🙏
Natyrisht, respektoj çfarë po thua, nuk po flasim për vetën tonë por për fenomenin, ndaj ke plotësisht të drejtë 🤗
Gjithkush ndjek mënyrën dhe stilin e jetës që dëshiron, mjafton të jetë në liri të plotë 🤷
Dikur të bëhesh dashnore (konkubine) e dikujt ishte edhe një privilegj, dhe ishte e legalizuar si e tillë 🤷
Nuk ka shumë që është bërë tabu konkubinja, ndaj vazhdon dhe do jetë gjithmonë ky fenomen nën formën e dashnores.

Ndërsa ku.va, levire, prostituta, janë ata që shiten me $ , dhe shetisin nga një mashkull në tjetrin ....!
 
Ceshtje psikollogjie.
Si eshte!?
Sic shkon me nje dhe provon te gjitha.
Shkon me shume e behesh si objekt seksual mes epsheve tyre.
Por prape ceshtje preferencash.
 
I lumtë asaj lol, por nuk e kuptova ende se si është? 🤔

Aaaaa tani më ra zhetoni! Kjo luan pisha në pleqëri 😂
 
Back
Top