Serbi, Karaxhiç teresisht i transformuar, shikoni fotot !

CoNNecT

Administrator
Pas 10 vitesh kërkime, Radovan Karaxhic u arrestua teksa udhëtonte në një autobus në Beograd. I veshur me një identitet të ri, (që tashmë vështirë të njihej) i dobët, me një mjekër të gjatë të bardhë dhe flokë të dendur Karaxhic kishte jetuar dhe punuar si mjek në periferi të Beogradit deri në momentin e arrestimit.

©Balkanweb
 

Attachments

 • 1.jpg
  1.jpg
  53.9 KB · Shikime: 49
 • 2.jpg
  2.jpg
  54.8 KB · Shikime: 60
 • 3.jpg
  3.jpg
  19.1 KB · Shikime: 52
 • 4.jpg
  4.jpg
  39.6 KB · Shikime: 50
 • 5.jpg
  5.jpg
  37.7 KB · Shikime: 51

ida angel

:)
V.I.P
mbas 13 vjetesh arriten ta kapin,ky cilesohet si BIN LADENI I EUROPES.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
ani qa ka lidhje qe fizikisht ka nryshu, ate t'zezen qe ka n'zemer askush leht nuk ja hek..edhe po ta zem qe u pendu me shpirt e bla bla bla ky prap se prap duhet me pagu per gjonat qe ka bo...nqs u pendu me shpirt noshta Zoti ja fal, un personalisht nuk jom kaq e mire e kom qef me pa t'vdekun...
 

Ado

FISEBILIL-LAH
qfar do ndryshimi me bo prap SHKA MET >.. EDHE ASI I FLLIQT
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Me mir do ishte te mos zihej kurre ky debilli :espuls::espuls: po ky ishte i zene kaher dhe serbet vet i kishin mundesuar ndrrim identeti qe ne momentin e duhur tu mundesoj nje cik zbardhje ne fytyren e tyre te nzire :grusht5::grusht5::nxef: sa e cpifur eshte bota :espuls::espuls: pranon te blej felliqesira serbe per miliarda dollar :p:blle dhe nuk e kupton se kjo idiotesi e tyre vazhdon me shekuj. :kallash:A nuk ishin keta te njejtet qe filluan luften e pare boterore :kallash:, pastaj fajktor te pergjakjeve te papare mu ne shekullin XX :kallash:dhe prap bota vazhdon ti shperblej per felliqesirat e tyre :kallash::kallash:vdekje serbeve :kallash:se te gjithe jane te njejte:kallash:
 
Top