Seks me gardianen, ky është i burgosuri “VIP” që mori trajtim "ekstra" në qeli

1719935937316.jpeg
Një video e dalë nga mediat britanike ku një gardiane filmohej duke bërë seks me një të burgosur, është bërë virale, duke u kthyer shpejt në një skandal në Angli.

Ditën e sotme, pak ditë pasi u zbulua edhe identiteti i gardianes, është publikuar emri dhe fotot e të burgosurit që u pa në videon +18.
1719935995531.jpeg
1719936011133.jpeg

Ai Linton Weirich, 36 vjeç, i dënuar për një grabitje prej 65 mijë paund. Weirich sipas mediave angleze, është në pritje për t’u bërë baba, ndërsa nga ana tjetër gardiania ishte e martuar.

VoxNews.al
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top