Rikthehen ne mode vetullat e trasha

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
brooke.jpg

Mjaft me me vetulla super te holla! Rikthehet ne mode vetulla e trashe e viteve 80-te. Motivi? Vetullat e tilla jane nje kornize e mire per veshtrimin dhe terheqin vemendjen te syte.
Jane lehtesisht te trajtueshme, nderkohe qe nuk duhet harruar fakti se prekjet e vazhdueshme te vetulles sjellin nje transformim te pjeses perreth syrit.

Vetulla eshte nje detaj shume i rendesishem per VIP-at, ndersa stilistet i japin nje vend kryesor nw zbukurimin e modeleve te tyre.

Madje thuhet se vetullat e theksuara tregojne shenje inteligjence e nje karakter te forte dhe autoritar.

Megjithate nuk ia vlen ta ekzagjerosh. Vetullat super te holla mund te jene te shemtuara po aq sa edhe ato super te trasha.

Keshtu, mjafton nje vetull e rregulluar mire, jo shume e holle por as shume e trashe qe nuk do te beje gje tjeter vecse do te siguroje nje veshtrim terheqes.
TCH
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

prandaj me dukeshe e bukur gjyshja ime se kishte ca vetulla 2 gisht te trashe?

Zina te sygjeroj dhe ty ti lesh te te riten.mos i prashit,mos i ujit,as mos i krasit dhe do shikosh sa e bukur do dukesh.
:D LOLLOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Tani une sjam per vetullat 3 gishta ama as per vetllat nje fije :D
PRO_1_161_pensare2.jpg
ochi-1.jpg
sprancene.jpgkush nga kto sduken bukur me vetllat e trasha?
 

Attachments

  • ochi-1.jpg
    ochi-1.jpg
    13.1 KB · Shikime: 0

TruLLajKaa

Shqiptare
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

une jam kunder vetullave shume te holla ashtu si fijeee....por edhe jo shume te trasha...me gjet nje mes ashtu ...sepse edhe forma e vetulles eshte me e bukur kur nuk eshte shume e holl as shume e trash
 
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

me pelqejne vetullat e trasha
jo per gje po pertoj me i heq :p
edhe me dhembin shume ne fakt :D
 

njoni

llahtaria vete
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Vetullat e trasha si Drane Kopliku, te ngjitura ne mes si malok shashtice ca tmerri.

Vetullat cdo femer duhet ti kete me forme te bukur, un te nje femer i shoh shum vetullat, sepse e di qe duke ber vetullat me forme nje femer lodhet shume, edhe eshte per tu vlersuar ajo pune sepse eshte edhe e dhimbshme.
 

baby doll

Sw33t d0LL
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Une i kam vetullat vete me forme...uk i heq se jane te bukura kshyyy,as1 fije uk eshte jashte rradhe....uk i kam shume te trasha po as shume te holla:kercim:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Si ajo e fotos se pare nuk me pelqejne.Me pelqejne vetullat e fotos se dyte.

Sdq une jam per vetullen e trashe e jo per ate qe eshte si fije peri.Eshte shume vullgare si vetull.
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

qajo fottoja e par shum te mira :p qashtu diqka i kom jo shum te holla :D
 

JoJo

.....
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Ja ku erdha dhe une ne mode te pakten me nje tipar :p !!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Vetullat e trasha si Drane Kopliku, te ngjitura ne mes si malok shashtice ca tmerri.

Vetullat cdo femer duhet ti kete me forme te bukur, un te nje femer i shoh shum vetullat, sepse e di qe duke ber vetullat me forme nje femer lodhet shume, edhe eshte per tu vlersuar ajo pune sepse eshte edhe e dhimbshme.
ku e di ti sa e dhimshme eshte te heqesh vetullat?:D

ne fakt seshte aq e dhimshme...te pakten mua sme duket
 

njoni

llahtaria vete
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

ku e di ti sa e dhimshme eshte te heqesh vetullat?:D

ne fakt seshte aq e dhimshme...te pakten mua sme duket

Nuk eshte ndonje shkence ta dish kte gje. lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Aq kohe sa se ke provuar...pse flet?;)
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Fermat qe kane vetulla super te holla sot, ose me keq, ato qe i kane hequr fare dhe kane bere tattoo ne formen e vetulles, e di qe e kam gabim, por i paragjykoj. Me duken vulgare...nese kane qene ne mode gjate viteve '90, ato vite tani jane histori dhe vetulla te tilla nuk duhet te shihen ne qarkullim.

Secili eshte qeveri me vete, po mua me pelqejne vetullat qe vijne ne forme harku; nisen te trasha dhe vazhdojne te holla dhe bishti eshte pjesa me e holle. Eshte ne mode te dukesh natyrale, po pastrimi dhe kujdesja duhen.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

kurr sme kane pelqyer vetullat e holla......me mir pak te trasha..ose me sakte ne fillim te trasha,e duke ardhur duke i holluar..
fotoja e dyte..:eek:k
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

vetullat tatoo jan me te shpifurat
si duket kjo
181817_3foto.jpg
dupa2.jpg
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

uuu ato me tatoo i kam vdekje fare..kjo ne foto i paska mir,po si i bejn ca ketu ne al..tatoo te zi,sterr boooh ca tmerri qe ngjajn...te japin nje pamje shum te 'ulet' si femer
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

lene se njifja i durrsake ne empoli un e di si i kishte me tao kur e shikoje mund te thoje me plot gojen qe kjo esht enje k...ve dhe sa per vetullat etrasha ska gje me tipare eshte ka kujt i shkojne kujt jo
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

uuu ato me tatoo i kam vdekje fare..kjo ne foto i paska mir,po si i bejn ca ketu ne al..tatoo te zi,sterr boooh ca tmerri qe ngjajn...te japin nje pamje shum te 'ulet' si femer
mua me bejne te qesh kto zonjat me tatooLOL se di pse....
asnjehere sdo i duket tatoja si vetulla e vertet...
jo kot thuhet si naturalja ska:)
 

njoni

llahtaria vete
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Aq kohe sa se ke provuar...pse flet?;)

e kapa nje qime tani me gishta se me bere kurioz.. lot nga syte me dolen.

u kenaqe :D
 

Kresha

A pretty face can never trick me
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

mua me bejne te qesh kto zonjat me tatooLOL se di pse....
asnjehere sdo i duket tatoja si vetulla e vertet...
jo kot thuhet si naturalja ska:)

Ashtu pra ! Kur njeriu mundohet nje origjinal ta beje me shume se "Origjinali"...Ne ate moment i humbet vlera dhe bukuria e natyrales/origjinalit.
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Ashtu pra ! Kur njeriu mundohet nje origjinal ta beje me shume se "Origjinali"...Ne ate moment i humbet vlera dhe bukuria e natyrales/origjinalit.
Kjo qe thua,,,,bjen ne kundershtim me fantazit tua fetare:grusht3:

por esht e vertet:kercim:
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

po keto kur i holloj une,kthehen ne mode.........se une i kam vetullat si Skender Gjinushi LOL
 

Amoksiklavia

FiReFly^babe
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

une i urrej vetllat e holla gjithmon i kam pasur ne forem te mire dhe as te trasha shume as te holla ..mesatare
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Hadje merri vesh keto vajzat :D njeres i pelqejn te trasha e tjetres i pelqejn te holla vetullat, tjetres i pelqejn as te trasha e as te holla :p pasken pesuar si puna kafes se shokut xhemal TE MESME ME PAK LOL LOL
 

korado

President
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Shumica i kane vetullat e trasha dhe shkojne i hollojne!
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

aman ska te beje moda ktu,por preferenca vetjake..se po ste shkuan,jo mode te dali..po me ligj te vehet..........s'esht gje muhabeti.:D
 

Amoksiklavia

FiReFly^babe
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

secila ka preferencen e vete dhe cdo njeri qe ka syt ne ball e shikon ndryshe bukurin nga te tjeret
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Rikthehen ne mode vetullat e trasha

Vetullat ne pergjithsi behen sipas formes fytyres!
 
Top