Riciklim lulesh

Kam nje trendafil qe eshte thare por e kam kujtim dhe sdua ta hedh.
Per me teper eshte shtyp dhe nuk zen shum vend 😂😂😂 (normal... Me aq rroba sa fus un ne valixhe) dhe doja me pyet:
lulet qe ju kan dhuruar i ruani ne ndonje far menyre apo i hidhni ne kosh?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kam nje trendafil qe eshte thare por e kam kujtim dhe sdua ta hedh.
Per me teper eshte shtyp dhe nuk zen shum vend 😂😂😂 (normal... Me aq rroba sa fus un ne valixhe) dhe doja me pyet:
lulet qe ju kan dhuruar i ruani ne ndonje far menyre apo i hidhni ne kosh?
Ne kosh kur thahen ahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ue sa è pa shpirt ahahahah
Po mu me vjen keq

Te gjith te tjerat I kam pas hedh direkt ne kosh
Ket kam qe ne mars qe e ruaj si syt e ballit ahahha
Merr nje vazo qelqi pastaj dhe hidhi brenda aty, dhe lej.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Do te sillja dhe une idene e Lunaria-s DM,por shoqe qe paskan qene me te shpejte se une! 😁
 
Top