Rastesia cfare eshte per ju?

Ania

Antarë i Respektuar
Ndodh qe rastesisht mund te njohim dashurine apo urrejtjen, mesimin apo vazhdimin e jetes perjetesisht!
Ju si mendoni o vedha dhe moter virtuale?

Kush shan osht?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mos e mbyll diskutimin me te shamee. Ahahaga.

Team:
Rastesia eshte e bukur,rastesia dhe enigma e nje momenti qe pret ne ardhje, eshte nje fare magjie e jetes njerzore.
Cfare e sjell rastesia e nje momenti ,shpesh se sjell nje jete thone te vjetrit.
Rastesia shpesh nderton copa te tera ne zenxhirin e jetes sone.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une sbesoj ne rastesi
 

WxP

Antarë
Rastesia eshte gruja momentit :p edhe me pelqen shume :D

Per te qen brenda ne teme, vet jeta eshte rastesi dhe duhet ta jetosh me andrenaline
 

Hilarious

Staf në FV.AL
S/M
mesimin apo vazhdimin e jetes perjetesisht!
Vazhdimsia e jetës do të thot që ke ende për të mësuar ?
Rastësia thon është mbreti i botës ?po pse mbreti dhe jo mbretëresha ?!Nejse varja ,rastësia për mua ka qn shpres dhe marrëzi ,rastësia ka futur persona në jetën time që më kan mësuar shumë në çdo aspekt,pra për mua është mësim,çdo gjë ndodhë për 1 arsye ❤ siç e ka thën dhe @NGU❤
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Asgje nuk ndodh pa nje arsyje..ne mendojm se ishte rastesi por si vazhdon pastaj ngjarja e kuptojm se rastesia paska pas ni arsyje.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Cdo dite mund te ndodhe dicka e rastesishme. Une e quaj "Kader". Caktim nga Zoti. Arsyeja pse e ka caktuar ashtu mund te jete e ndryshme.
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nje pale sy te bukur,te thelle si deti dhe te sinqerte si lulet e tulipanit. :))
 

Ania

Antarë i Respektuar
@Ania shpirt
Ania zemer
Ania drite

Te lutem mund te ma thuash vetem mua tek veshi, ku e gjen frymezimin kur hap keto tema?
Degjoj, lexoj, shikoj dhe them ka me te mencur se une dhe me experienca ne jet,po shkoj te shtroj pyetjen atje dhe sic e shikon je ti mbi te gjithe???????❤️
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Ska asgje rastesore them un kush ja len rastesise thjeshte shmanget dhe do te shmange realitetin
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Rastesia eshte nje gje qe duhet patjeter te ndodhe... por nuk ndodh asnjehere ne kohen qe duam ne te ndodhe ....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shpesh here, ben kthesa te medha ne jetet tona!
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Rastesia eshte rastesi,ska shpjegim me te qarte se kaq.
 
Top