Pse pini Duhan, Cigare ??

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Varet... zakonisht pi shume cigare pas sexit🤣🤣
Jo cdo dite eshte njelloj.... edhe ne tymosje kam crregullime🤣🤣🤣
Para sexit nuk pin ? Se zakonisht e pin lan dhembet ben sex lan dhembet prap dhe e ndez prap 😬🤣
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Nuk e pi e se kam pi kurr. Dmth gjithe jeten time 4 apo 5 cingare dhe ateher ka qene sa per tangardhek rinie
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Si shume e leshon ate doren ti😀
S paske ngrene ndonjihere dajak me duket.. nuk e njifke friken🤣🤣
E kam kte te mete . Se njoh .😁 Sidomos kur me pengon te bej ate Qe du lool
Nuk rrifet femra 😬
 

Adyy

Mentalist
E kam pirë për 3-4 vite, tani s'e pi më. Ndonjëherë mezi i bëj ball tundimit për të pir, por i bëj ball. Më ndihmon edhe mazoismi i brendshëm për ta privuar vetën nga gjërat që më kënaqin..
Definitivisht s'ka asnjë të mirë në konsumimin e duhanit dhe është një nga veset më të neveritshme:
ta dëmton shëndetin, ta shkund xhepin dhe kundërmon i gjithi prej tij... çfarë ka këtu për të mos u pëlqyer?!
 
Top