Premier League 2021-2022

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Duhet t'a kishte pasu


Shum lojtar yje qe jan bo vetjak kan ngel ne stol por te shofim si do shkoje Broja .


P.z mundesine e kishe por varet si e ka kontraten sepse nenshkruajne ne kontrate limit golash e duan te shenojne dhe vet 🤷🏻‍♂️
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Man. City vs Liverpul 1-1 min 22'
Besoj se do t'a fitoj City këtë ndeshje dhe kampionatin. Po përtoja me dal me e pa.

Totenham besoj se do e ruaj vendin e 4-tërt. Momentalisht 3 pikë nga Arsenal, plus ka kalendar më të lehtë dhe ndeshje direkte. Bravo Konte.
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Man.city 2-2 Liverpool


Gare e forte me 1 pike diference qe ndiqen nga chelsea dhe pse ndodhen me +11 pik diference nga vendi 3te

Ama si kampionat jan shum me lart se te gjiths bashke 😊
 
Top