“Plas” sherri mes 5 vajzave në Tiranë, 3 prej tyre përfundojnë në spital

“Plas” sherri mes 5 vajzave në Tiranë, 3 prej tyre përfundojnë në spital​

1645720951020.png

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur mes 5 vajzash në Tiranë.


Sipas policisë, sherri ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsa 3 prej tyre kanë mbetur të plagosura me thikë. Ato janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Një 22-vjeçare dhe një 25-vjeçare kanë përfunduar në pranga, nën akuzë për veprën penale "plagosje me dashje".
g.shqip
 
Ooo shtremshat e poshtra 🤷🏻‍♂️
Zihuni se kush e ben ma mir jo kush e ka t dashurin me te mir 🤣😜
 
Top