Pershendetjee

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Peshendetje....!!!
 

Didi

C'est la vie.
Pershendetje gocaaa..
Nga beheni , si jeni si ja keni kaluar?!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
O mireserdhe, se kto vajzat e kan harruar fare shtepine....
Ti ca ben? ike ne Milano?( per shopping:p?
 

Didi

C'est la vie.
Sweetyyy....x shopping do vemi bashkee?!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
une gati jam per shopping...mos me fto 2 x...se erdha:_
 

Didi

C'est la vie.
Ok shume mire!Une po te pres!!
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Pershendetje vajzat te Forumi tone
Mire se erdhet ne forumi ton .
Me respket nga Stafi Forumit. dhe nga Qendrimi Bossi VIP.
 
Top