• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Parajsa-Ferr, Xhehnet-Xhehnem ???

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
@Loverboy un do t thoja qe t’i tna sqarosh pak ktu. Edhe pse se lexova aspak se ca ka tbeje teme, ose a ke komentu ti😁
 

Lauri

Anunnak
Ndjese, se thash as nk i lexova. Kater here kishe komentu:D
Bukur si cdohere, pa zhgenjime😆👏🏼
Kesaj jave keshtjellat mbi re, me takon mua ti ndertoj😜
Ti shpjegoj une te gjitha. Ferr e Parajse do ti shetisim bashke 😜
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Kesaj jave keshtjellat mbi re, me takon mua ti ndertoj😜
Ti shpjegoj une te gjitha. Ferr e Parajse do ti shetisim bashke 😜
Me shpjego vetem ferrin, se parajsen do e shijojme kte jave lol
 
Top