• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2020

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Do mundohem ta bej një , dhe po e bera do ja çoj Monikës ne Inbox por nese dhe vetëm nese tema do të jetë e lire
Përtej temës së caktuar, është gjithmon edhe tema e lirë. Ndaj nisja e shkruaj ( :
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
@Monique një pyetje Tema e Qershorit është e lire? Dmth Jo domosdoshmerisht poezi, proze etj. Mjaft ti permbahesh temes e kuptova tamom?
 

Monique

Staf në FV.AL
@Monique një pyetje Tema e Qershorit është e lire? Dmth Jo domosdoshmerisht poezi, proze etj. Mjaft ti permbahesh temes e kuptova tamom?
Yeap , Qershori dhe cdo muaj e ka një teme te percaktuar , por është edhe teme e lire per cdo muaj :)
Vetem një rregull nuk duhet postuar askund krijimi derisa te mbaroj konkursi.
Poezi, proze , është free will
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...

Monique

Staf në FV.AL
Njoftim :

Duke filluar nga Korrik , jeni te lutur te gjithe krijuesit , krijimet tuaja ti dergoni ne adresen (inbox) e @Vajza

Ju faleminderit qe keni qene teper mbeshtetes ne konkursin e letersise pergjate ketij viti , dhe uroj te jeni e ne vazhdim

@Vajza suksese e dashur :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Pershendetje


meqe nuk pati asnje sugjerim e asnje ide, temat per 2020 do jene si me poshte

faleminderit per angazhimin!1. Shkurt - Vals Dashurie
2. Mars - Se ti je gjithcka
3. Prill - Lekure që djeg
4. Maj - Vallezo ne kaltersi
5. Qershor - Bota është juaja
6. Korrik - Perendim i kuq
7. Gusht - Eja
8. Shtator - Miresevjen vjeshte
9. Tetor - Epilog/ Monolog me veten
10. Nentor - Gezuar Shqiperi
11. Dhjetor - Shkelqim dritash
Keshtu që ju lutem deri ne daten 31 ju pres te me dergoni krijimet tuaja per te rifilluar kete vit te ri ,sic i ka hije :)


Mbetem ne pritje
Keto jane temat e percaktuara @Vajza...por mos harro edhe temat e lira :)
 
Top