Njofime per konkursin e letersise 2018

jana80

Super Moderator
Themelues
te nderuar anetar te forumit jam pak e zene ndaj nuk kam publikuar konkursin... do e hap sa me pare dhe nderkohe nese ndonjeri nga ju nuk me ka derguar krijimin jeni te mirepritur.
ju kerkoj falje e njekohesisht edhe pak durim ... jeta reale ndonjehere na merr kohen apo sna jep mundesine ti dedikojme kohen qe meriton kjo teme.
flm per mirekuptimin.jana
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Mos na vono ?
 

jana80

Super Moderator
Themelues
ju kujtoj temen meqense me keni pyetur.

Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)
mirepres krijimet e juaja.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Do me thene do shkruajme per nje "grusht" shi. :))

Kur do hapet konkursi kete muaj?
 

jana80

Super Moderator
Themelues
ka krijime kete muaji apo cuq????
 

Monique

With or Without u
Pershendetje te gjithve ,

Ju informoj se per muajin Nentor dhe Dhjetor 2018 konkursi i Letersise do drejtohet nga une .

Tema per muajin Nentor eshte :

Atdheu/ Teme e lire

Mirepres cdo krijim per t'a shijuar te gjithe bashke ...

Mbetemi ne kontakt :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E kur hapet konkursi ?! :p
Po krijime a kane ardhur gje? :p
 

Monique

With or Without u
Rikujtoj gjithe krijuesve - Krijimet sepse sot eshte dateline i fundit!

Vveton.....
Arlea...
Jana :)
 
Top