Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

nga lezha jetoj dhe punoj ne nje shtet te voge
SAN MARINO (IT)
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

vlonjate,labe koke forte,
 

klandestini

1. Vlora
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

po natyrisht nga VLORA.

Po nje dite me iku lopa, dhe une po e kerkoja, kur e pash, kishte hipur ne gomone, une ndoqa lopen, lopa ndoqi gomonen edhe perfunduam ne Itali.
 

xha Sulua

pleqeri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Berat-Greqi
 

baby doll

Sw33t d0LL
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

beratse dhe jetoj ne beat
 

toni007

Antar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

nga vlora dhe jetoj ne itali
 

black pan

Ro$$onero Panther !!!
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Une jetoj en Prishtine veq me prejardhje jam Red Drenicak !!!
 

Adi_el

Founder
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

une jam me origjine nga elbasani edhe jeton ne elbasan
 

eda sweety

sweety
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

une jam nga vlora dhe do jetoj ne itali........bo bo ca stresi te jetosh atje
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam nga Shkodra por ne korrik do nisem edhe njehere ne zakynthos.......
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me Origjin nga Komuna Klines d.m.than nga Rrafshi Dukagjinit - Mirpo jetoj ne Prizren plot 14 Vite :D
 

gjakovarja

Antar Aktiv
Jom Shtetase e Kosoves Po PrejardhjeN E Kom Prej Ni Katundit Te Gjakoves:):)....:kercim::dance:
 

prodigious

I perjashtuar
Origjinen e kam nga Spaci i Mirdites si nga mami ashtu dhe nga babi. Lindur ne Kryezi te Pukes dhe banues ne Tirane qe ne 1998.
 

fshatari

Anetar
nga shqipria nga mirdita dhe jetoj ne nje fshat te tetoves
 

gorgona

Goc Tironce
Une jom nga Tirona dhe jetoj ne Greqi
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Origjinal jam nga nje fshat i humbur i Vlores,lindur dhe rritur ne Korce,jetoj ne zemren e te gjithe atyre qe me duan,gishtat e njeres dore teprojne per ti numeruar:D Gerqi dmth
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Tironc den baba dem plaku ktu , shpin ke treni e kam , ke vagoni i grave me kalamaj ,
por dhe durrsak jam se kalon vagoni im dhe andej nga Durrsi , biles dhe pak firak e pak lushnjar , aty ku shkon vagoni me nje llaf , dhe banoj ne kryeqytetin e Evropes.
 

valëza

Antarë
Origjina ime Pejone,jetoj ne Prishtine dhe Peje
 
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

jam durrsake dhe jetoj ne alessandri me familjen....ose me mir ne nje provinc te saj qe pertoj me e percaktu .....por.....per motive studimi jam ne torino deri sa te mbaroj shkolla
 

klean

Antar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Malakastriot me origjin por banoi ne fier

per te jetuar jetoi ne UK york.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Une jom Tironas , jetoj ne Spaٌe per momentin .
 
Top