• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ne cilin shtet apo qytet te botes jetoni ?


Une jetoj ne Itali, atje ku eshte ajo kulla e drejte:D:D:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une jam nga Prishtina, dhe jetoj ne Prishtinë
 

TIGRI

Anëtar i ri
une jam nga lezha dhe jetoj ne san marino
 

Giovanni

Anëtar i ri
Jam nga Peja dhe jetoj ne Zvicer....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Jam nga Korca ika tju shpetoj Shqiptarve ketu me dolen me shume Shqiptare :(
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Origjinen origjinen nga Ohri...Por qe momentalisht e uroj jo perjetesisht,jetoj ne Itali...
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Un nga Gjilani Jetoj n`Gjilan :D
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Me origjine nga Pogradeci Per te jetuar verdall botes.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kosovare...prishtinalike, drenicake, rugovane, prizrenalike..ndoshta pak edhe jashtoksore, sdi qa kan bo prinderit ne rini:D...jetoj n'Itali...
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Jam nga Struga Ilirid momentalisht ndodhem ne USA
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Durrsake por jetoj ne IT
 
Une jam me origjine nga Kosova por kam lindur dhe jetoj ne Shkup.
 

jackass

Anëtar i ri
prejardhjen e kam nga drenica, por kam lindur dhe jetoj ne prishtine
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Nga Toka ... Banoj Ne Mars :p

Nga Shijaku ... Aktualisht banoj ne durres
 
Last edited:

kapetani79

Anëtar i ri
vendlindja -krutan me taban
vendodhja- sme zen bytha rehat vetem vendet e europes lindore me kane ngelur pa vajtur hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

enri

Antarë i ri
mirdita

jam enri .Jame me origjine nga tirana dhe jetoj ne france aktualisht po ju nga jeni me origjine.
 

Dorart

Antar Aktiv
jam nga kukesi por tani jetoj ne tiran per mua Kukesi mbetet Qyteti me i bukur. Si ju duket kjo fotoja ime paskm dal bukur apo jo.
 
Top