Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Kosovar me origjine
jam brezi i 2 i lindur ne shqiperi
fier/shqiperi

po kurre se humbas prej ardhjen
 

`A2

Gentleman
jam me orgjinë nga dheu, jetoj mbi të dhe do të përfundoj nën të...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kjo tema eshte nga je , apo nga do doje te ishe

qe ta di e une nga ta rrotulloj globin lool
 
Top