Me mungon!

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


E di qe me mendje te kam shkruar cdo dite , me mendje te kam thene mirmengjesi , po aq te kam pyetur si ke fjetur , nese ne ndonje nga endrrat e tua kam ardhur ?
Nese ti kam puthur syte , buzet , e me pas ne nje perqafim gjumi embel na ka mbeshtjelle…e cfare ndjesie te ka lene ai mengjes pasi ne zgjim une nuk isha aty?

A je mire ?

A mundesh te me thuash si je sot? Si je pa mua ? Si je pa pranine time? A je I lumtur I dashur , apo edhe ti si une vuan nje humbje te padeshiruar, nje humbje qe mund ta kishim evituar nese une do dija te isha ajo qe sjam sot? A mendon e ti ndonjehere per ne ?

Une Po…..

Cdo mengjes , cdo mbremje , dhe shpirt eshte e veshtire me beso , sepse edhe pse kurre sta pohova shpirtin kam lene peng ne ty!
Me mungon ti dhe ajo qe ishim , ajo qe botes per shume kohe ia mohoj, vetes po aq ..por ty smundem

E nese nje dite do ndeshemi , dije se shpirtin kam plot per ty dhe mungesat e tua nje perqafim do I zhdukte sikur kurre mos kishin ekzistuar
E nese do me pyesje si I kam mbushur ditet e mia ne mungesen tende…. U perpoqa te te vrisja , te te zhdukja , te ishe inekzistent ne cdo mendim timin, por sa here perpiqesha ti triumfoje

Sepse ti je ai qe ne pavedijen time , ke leshuar rrenje ne cdo qelize timen…..dhe une jam peng I gabimeve te mia, perse valle asnjehere ste thashe cfare ishe per mua? Ndoshta , ndoshta sot do ishe ketu me mua.

E tani do deshiroja nje perqafim dhe nje fjali nga ti “ me mire do behet” …..
Por ti nuk vjen me , e une thjesht numeroj ditet pa ty , muajt….. me mungon!

22/11/2021
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


E di qe me mendje te kam shkruar cdo dite , me mendje te kam thene mirmengjesi , po aq te kam pyetur si ke fjetur , nese ne ndonje nga endrrat e tua kam ardhur ?
Nese ti kam puthur syte , buzet , e me pas ne nje perqafim gjumi embel na ka mbeshtjelle…e cfare ndjesie te ka lene ai mengjes pasi ne zgjim une nuk isha aty?

A je mire ?

A mundesh te me thuash si je sot? Si je pa mua ? Si je pa pranine time? A je I lumtur I dashur , apo edhe ti si une vuan nje humbje te padeshiruar, nje humbje qe mund ta kishim evituar nese une do dija te isha ajo qe sjam sot? A mendon e ti ndonjehere per ne ?

Une Po…..

Cdo mengjes , cdo mbremje , dhe shpirt eshte e veshtire me beso , sepse edhe pse kurre sta pohova shpirtin kam lene peng ne ty!
Me mungon ti dhe ajo qe ishim , ajo qe botes per shume kohe ia mohoj, vetes po aq ..por ty smundem

E nese nje dite do ndeshemi , dije se shpirtin kam plot per ty dhe mungesat e tua nje perqafim do I zhdukte sikur kurre mos kishin ekzistuar
E nese do me pyesje si I kam mbushur ditet e mia ne mungesen tende…. U perpoqa te te vrisja , te te zhdukja , te ishe inekzistent ne cdo mendim timin, por sa here perpiqesha ti triumfoje

Sepse ti je ai qe ne pavedijen time , ke leshuar rrenje ne cdo qelize timen…..dhe une jam peng I gabimeve te mia, perse valle asnjehere ste thashe cfare ishe per mua? Ndoshta , ndoshta sot do ishe ketu me mua.

E tani do deshiroja nje perqafim dhe nje fjali nga ti “ me mire do behet” …..
Por ti nuk vjen me , e une thjesht numeroj ditet pa ty , muajt….. me mungon!

22/11/2021

Bobooo e bera qull shamine me lote...sa here te kam porositur mos me bej shkrime te ketij lloji mo?
 
Une po bej jeten e dyte...se e para mbaroj dhe nuk me erdhe as ne varrim dhe as....
 
E tani do deshiroja nje perqafim dhe nje fjali nga ti “ me mire do behet” …..
Por ti nuk vjen me , e une thjesht numeroj ditet pa ty , muajt….. me mungon! 💔💔💔💔
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


E di qe me mendje te kam shkruar cdo dite , me mendje te kam thene mirmengjesi , po aq te kam pyetur si ke fjetur , nese ne ndonje nga endrrat e tua kam ardhur ?
Nese ti kam puthur syte , buzet , e me pas ne nje perqafim gjumi embel na ka mbeshtjelle…e cfare ndjesie te ka lene ai mengjes pasi ne zgjim une nuk isha aty?

A je mire ?

A mundesh te me thuash si je sot? Si je pa mua ? Si je pa pranine time? A je I lumtur I dashur , apo edhe ti si une vuan nje humbje te padeshiruar, nje humbje qe mund ta kishim evituar nese une do dija te isha ajo qe sjam sot? A mendon e ti ndonjehere per ne ?

Une Po…..

Cdo mengjes , cdo mbremje , dhe shpirt eshte e veshtire me beso , sepse edhe pse kurre sta pohova shpirtin kam lene peng ne ty!
Me mungon ti dhe ajo qe ishim , ajo qe botes per shume kohe ia mohoj, vetes po aq ..por ty smundem

E nese nje dite do ndeshemi , dije se shpirtin kam plot per ty dhe mungesat e tua nje perqafim do I zhdukte sikur kurre mos kishin ekzistuar
E nese do me pyesje si I kam mbushur ditet e mia ne mungesen tende…. U perpoqa te te vrisja , te te zhdukja , te ishe inekzistent ne cdo mendim timin, por sa here perpiqesha ti triumfoje

Sepse ti je ai qe ne pavedijen time , ke leshuar rrenje ne cdo qelize timen…..dhe une jam peng I gabimeve te mia, perse valle asnjehere ste thashe cfare ishe per mua? Ndoshta , ndoshta sot do ishe ketu me mua.

E tani do deshiroja nje perqafim dhe nje fjali nga ti “ me mire do behet” …..
Por ti nuk vjen me , e une thjesht numeroj ditet pa ty , muajt….. me mungon!

22/11/2021

Boooo boooo derma me paske rreshkit nga duar paske ren ne dashuri me surrat😇 🤣🤣
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top