Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

Bambolita

Reborn!!!
me habit nje fakt...
te gjith ju duhet te njifni Marilyn Manson...

Brian Hugh Warner, i njohur si Marilyn Manson (5 janar 1969) eshte nje kengetar, dhe aktor i lindur ne USA.
Pseudonimi i tij vjen nga fuzioni i Marilyn Monroe dhe Charles Manson: dy personazhe qe perfaqesojne te miren dhe bukurine dhe i dyti te keqen.
Pyetja eshte : si ka mundesi qe nje mashkull si puna e ktij te ket gjithmon prane vetes femra kaq te bukura ? kush eshte sekreti i tij ?


Rose MacGowan zgjati nga viti 1998 deri ne 2001
rose_mcgowan.jpg

Rose-McGowan-4000x3164-734kb-media-324-media-138089-1215367502.jpgDita Von Teese me te cilen u martua ne vitin 2005 ne Irlande.Divorcoi nga ajo nje vit me pas.
6a00e54ef1680988330120a69a640b970b-700wi.jpg
dita_vonteese.jpg
6a00e54ef1680988330128759bf982970c-600wi.jpg

Evan Rachel Wood ne janarin e 2007 ( aktore e filmit skandaloz Thirteen)
evan-rachel-wood-20051005-75968.jpg

Evan_Rachel_Wood_.jpg

evan-rachel-wood_l.jpg


Manson me "grat" e tij
manson_mcgowan_ass_2.jpg

marilyn-manson-y-dita-von-teese.jpg
nkvogue02.jpg

L3Zhci93d3cvc2l0ZXMvbWVkaWEuc2hvdXRtb3V0aC5jb20vaHRtbC9kZXJpdnMvYzg4OTIxNDgxOTBmZWRiYjVmYzQ4ZWE3NzllNTYwZGUtZGEzZTU0YmFhZDUyOGFhNzU0ODlkMjliNDdmMjY4NjUuanBn.jpgMANSON:
marilyn_manson-band.jpg

marilyn-manson-400a052307.jpg


---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

PS: si kengetar un e adhuroj...si paraqitje aspak
 
Redaktimi i fundit:

ervin80

Antar Aktiv
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

Po habitem...nuk e dija, këto femrat i paska ★★-fare! Ky tremb meshkujt e jo më femrat! Ndoshta dhe muzika heavy metal e cilësuar si WILD ROMANCE (romancë e egër) ku romanca mbetet romancë :lexim:
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

grate???????????????????? un deri para dy min mendoja se ishte gay.....:eek:hh:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

nga kjo te kuptosh sa mendje lesh jane femrat
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

avash ti...LOL...ajo esht ceshtje gustosh,,,,se psh::::mua te ma shtrosh me flori,me nji specie si ky nuk do u lidhja kurrr.....:p

Nuk e di nuk e ve doren ne zjarr ..... Kush me thote mua qe se ben si dhelpra me rrushin LOL LOL LOL
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

Nuk e di nuk e ve doren ne zjarr ..... Kush me thote mua qe se ben si dhelpra me rrushin LOL LOL LOL

hihihihihi.....po ai esht vampir o taku...tashi se di e ke par filmin twilight apo jo...te kishte qene si rob pattinson,oh yeah, po ky esht i frikshem diten,jo me naten....:bum

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

marilyn-manson-without-makeup.jpg
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

hihihihihi.....po ai esht vampir o taku...tashi se di e ke par filmin twilight apo jo...te kishte qene si rob pattinson,oh yeah, po ky esht i frikshem diten,jo me naten....:bum

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

marilyn-manson-without-makeup.jpg

omg sa ugly LOL LOL kombinon me ate Dita von tesse ate se shof dot me sy

o linde do robertin ti maj :p prit ifije se jemi edhe ne tjeret ne rradhe :lol:
 

Bambolita

Reborn!!!
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

mbase eshte shum i mir dhe romantik :D

mos ma prekni dita von teese sepse un vdes per ate femer
te isha lezbike ....eheeeee eshte si kukull
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

Nga ne plakat thone: ''O i keq e me nafak'', qe besa nganjeher thonin: ''Gruaja sja kqyr kurre burrit hunen por punen'' :lol::p:p
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

mbase eshte shum i mir dhe romantik :D

mos ma prekni dita von teese sepse un vdes per ate femer
te isha lezbike ....eheeeee eshte si kukull
e lezetshme,por ajo behet manikin fare ashtu sic lyhet
omg sa ugly LOL LOL kombinon me ate Dita von tesse ate se shof dot me sy

o linde do robertin ti maj :p prit ifije se jemi edhe ne tjeret ne rradhe :lol:

e moj...me mir se ky monstra esht..shum me mir biles....upss as nuk krahasohen...LOL
 

Bambolita

Reborn!!!
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

ja qe dhe mua me pelqen ai stili i saj
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Me habit...Marilyn Manson dhe grate e tij

e lezetshme,por ajo behet manikin fare ashtu sic lyhet


e moj...me mir se ky monstra esht..shum me mir biles....upss as nuk krahasohen...LOL

Roberti eshte yll as mos e ver ne nje rang me ktee
Edward-Cullen-1.jpeg


ja qe dhe mua me pelqen ai stili i saj

Mua sme pelqen Dita sidomos nga ai buzekuqi i kuq se shoh dot me sy..ose ndoshta mendoj kshu ngaqe e kuqja sme shkon hic fare :p
 
Top