Ketu mbahet mesimi!?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Sipas disa prindërve të disa nxënësve të shkollës “Dëshmorët e Qëndresës” në Gllarevë, nesër nuk do t’i dërgojnë fëmijët e tyre që të mbajnë mësim. Kjo u bë e ditur nga vet organizatori dhe prindi, Xhevdet Balaj. Ai për Klina info tha se si shenjë revolte për gjendjen e mjerueshme të shkollës, nuk do t’i dërgojnë fëmijet e tyre në shkollë. Gjithashtu nesër do të mungojnë edhe një pjesë e nxënësve të fshatit Rixhevë

DFCEB1F9-68C5-4DB9-A1A1-FE89C25EE1DA.jpeg

0CE93129-6AF4-49A5-B718-32FDAEF89138.jpeg

BC426420-B14E-4FB6-B3B8-DDF180B6F689.jpeg

0D1537E8-B7F5-4851-843B-D3F2819916DF.jpeg

9DA9C0AA-E403-4061-8964-1ABEC813F8FB.jpeg
 
Last edited by a moderator:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Edhe kafshet nuk i meritojn kto kushte, jo mo nxenesit .. tmerr ... pissllekuu i pa parr ,efsh do te vije..turpp.
Nuk kisha besu se ne keto kushte nxensite mund te mbajn mesim!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Edhe veq ta shikosh mir,tek foto e dyt sheh detergjente dhe kur ta mendosh cfar kan bere me to?cfar kan pastru?
 

ltea

Anëtar i ri
Do u prezantoja vullnetare per ti dhe e nje dore pastrimit vec syri te mos me lotonte per keto yje te vendit tone .
 
Top