• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Historia e Muhamedit dhe Kuranit

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ca e paska gjet Cenin qe shkon e zgjon krejt temat e vjetra 😂😂😂
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Akoma se ke lexu ti o Mon? Kam pas pershtypjen qe po.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Joooo ende , dua te jem shume e perqendruar kur ta bej, e kto kohe sjam e aq

Pastaj ta kisha lexuar e sdo te te kisha care koken ty?? lol
po ku di une. thash per kulture mi. ti lexo plot libra. mos me lexu me te debatuarin 😂
kurani e bibla duhet lexu mendoj nga te gjithe :)
ama e vertete nuk lexohen aq lehte sa 1 roman.
 

Monique

Staf në FV.AL
po ku di une. thash per kulture mi. ti lexo plot libra. mos me lexu me te debatuarin 😂
kurani e bibla duhet lexu mendoj nga te gjithe :)
ama e vertete nuk lexohen aq lehte sa 1 roman.
Romanet i shko edhe te gjysma dhe kap fillin , kurse keto libra duhen bere me shume llogjike te ftohte
Une dua ta lexoj te kuptoj, jo se do behem fetare ..kte e kemi diskutuar
meqe biblen e kam lexuar dhe nuk pati asnje impakt ne mua :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
sa per dijeni une kuranin e kam lexu disa here (shqip flas) se arabisht mbi 30 here dhe prap i referohem komentimeve per t'kuptu kontekstin.
Lexim te mbare kur te jesh gati! :)
 
Top