Genjeshter apo e Vertete ?!

Hi 🤗 .. sot po flisja me nje shoqe dhe po kujtonim bemat tona te fillores 😂 . Kur ishim ne shkoll luanim kte lojen “Genjeshter apo E vertete ?!” Se dij nqs e keni lozur dhe ju apo jo 🤷🏼‍♀️ , gjith se si do mundohem tjua a shpjegoj dhe shpresoj te me kuptoni . Athere loja eshte e tille , un do theme nje ngjarje per nje x antare dhe do i bej tag dikujte i cili do ma konfirmoj si te vertet ose si genjeshter . Dhe personi qe do vi pas meje do thot nje histori tjeter dhe do i bej tag nje personi qe ta pohoj ose mohoje e keshtu me rradhe . Shpresoj te kem qen e qarte 😂 . Ne ne shkoll kenaqeshim shum pavarsisht se perfundonim duke u zen per flokesh ose ne drejtori . 🤣(ps se dij nqs eshte nje tem e tille ose e ngjashme 🤷🏼‍♀️ )
 
Genjeshter se atehere kur pija un skishte stola parqeve 🤣
Ma prishe lojen duhej pergjigjur ajo jo ti 😒 gjith se si ke ndonje histori ti per ndonje nga antaret ? Un kam degjuar që @Vajza eshte aq e fiksuar pas pastertis sa i lan frutat me testin e eneve ..di gje ti eshte e vertet apo genjeshter ? 🧐
 
E vertete 😜🤣
Kam degjuar per ty qe bo dush me sapun arome kastraveci ? E vertete apo genjeshter?🤣
Uaa kush mi nxjerr kto sekrete sheshit se do i mbys 😱po po … @Loverboy ne te vertete eshte kacurreles por nuk poston foto me floket se nuk do tja marrim syshe … Genjeshter apo e vertete ? 🤪
 
hej spo di kah sa po shkon pasuli ktu 😂😂
 
@Xhelozi dhe @Electra kan renene dashuri me njeri-tjetrin
Keto dy jan taku dhe kam vendos mos te na tregojne ne 🤪
Champions League Football GIF by UEFA
 
mpelqen kjo loja por halli eshte qe sdi me genjy. a ben tpostoj vec te verteta?? 🤣🤣
 
@Xhelozi do me e barazu Solin ne cdo gje 🤣🤣🤣🤣

He? hee? fol
 
Shpifje jam trans 😎
 
Dmth te pelqen barazimi 🤣
Une ku ta gjeeej te me barazojne. Do te thote me ne fund kam kundershtar qe mund te me arrijne 🤣🤣
 
une kam degjuar se @Guest nuk eahte shume mikprites si dhe kurrnac. ndaj e ka vene guest me e kamufluar pak te verteten e tij te hidhur.

genjeshter apo vertet? 🤣
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top