For lovers out there 🤗

Dashnia jone,
Nuk asht ne c'ka flasim
Naten vone
As ne perqafjet
Lekure,
E durt qe lidhen.
As kur thu t'du
T'kam zemer
E shpirt .
Dashnia lindka
Fill kur
Thome mirupashim,
e na merr malli per me than:
-Si t' shkoj dita?
Dashnia jone
Kenka malli
Qe t'zhurit
Kur larg njani tjetrit qenrojme.
✒📸 @Soulmind
Screenshot_20220214-221242_Instagram.jpg
 
Dashnia jone
Kenka malli
Qe t'zhurit
Kur larg njani tjetrit qenrojme.❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 
Dashnia jone,
Nuk asht ne c'ka flasim
Naten vone
As ne perqafjet
Lekure,
E durt qe lidhen.
As kur thu t'du
T'kam zemer
E shpirt .
Dashnia lindka
Fill kur
Thome mirupashim,
e na merr malli per me than:
-Si t' shkoj dita?
Dashnia jone
Kenka malli
Qe t'zhurit
Kur larg njani tjetrit qenrojme.
✒📸 @Soulmind
Shiko fotografinë 1939259

Jo vetem e bukur dhe mbushur emocione por edhe e shprehur ne dialektin me te pershtatshem pikerisht per Dashurine.
Nuk ishte si te ndodhte ndryshe.

Ju pergezoj qe ja dedikoni keto copeza tuaja, ndjenjes me te bukur ne gjithsi, dhe i ndani me ne.
 
Jo vetem e bukur dhe mbushur emocione por edhe e shprehur ne dialektin me te pershtatshem pikerisht per Dashurine.
Nuk ishte si te ndodhte ndryshe.

Ju pergezoj qe ja dedikoni keto copeza tuaja, ndjenjes me te bukur ne gjithsi, dhe i ndani me ne.
Shume Faleminderit Zeri :) E thene nga ju, (qe per mua mund te jeni zeri me i fuqishem i cili i ka thurur romanticizmit ketu ) merr akoma me shume vlere! 🤗
Ne fakt eshte shkruar ne nje moment kur une kam qene shume e mbushur shpirterisht dhe e kisha te nevojshme ta shkruaja.
 
Shume Faleminderit Zeri :) E thene nga ju, (qe per mua mund te jeni zeri me i fuqishem i cili i ka thurur romanticizmit ketu ) merr akoma me shume vlere! 🤗
Ne fakt eshte shkruar ne nje moment kur une kam qene shume e mbushur shpirterisht dhe e kisha te nevojshme ta shkruaja.

Me lumturojne fjalet tuaja dhe ndihem shum shum i mbivleresuar.....🤗🤗🤗🤗🤗

Ju falenderoj nga zemra dhe e pranoj pa ma te voglen mendyshje se jam dishpull pa as nje ekuivok i romantizmit dhe i dedikohem e falem dashnis si dhuntia me e shenjte qe nje krijese prej qelizash mundet me i mbushe ato me te per me u ndie se ekziston me te vertete.

Jetoj e frymoj me te dhe per te.
 
Se çna pervelove icik me kte Blogun tend 🥰
GIF by notjustanothershoestore

😋😂😂🤗🤗🤗
 
Top