Fituesit e Letersise~2021~

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Themelues
Mirembrema ! Ne keto dit fund dhjetori! :)
Me siper shkrujta titullin` fituesit` pasi kete vit letersia ka nga nje fitues cdo muaj. Asnje anetare nuk ka fituar dy here gjate vitit, apo tre qe te kemi dhe nje `fiues vitit` te letersise!
Pra e mira e keti viti eshte qe do kemi shume fitues! đŸ€—

Ne Vazhdim do ndjekim videon e realizuar me dashuri dhe perkujdesje nga antarja jone e dashur @Soulmind !
Te cilen ne emrin tim dhe tuajin,e falenderojme perzemrsisht per punen e saj te mrekullueshme!


Ne vazhdim klikoni videon per tu njohur me fituesit tane per gjate vitit;

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.Me plot dashuri dhe respekt, falenderojme te gjithe pjesemarrsit e letersise;

@ZHIGO ,@Monique ,@kitrra 123 ,@Endrra ,@Soulmind . @%^.^ ,@Vajza ,@Bebw , @Desa , @DeliriumMind , @Marakli^Krapit ,@sofia , @Baboon, @jana80 ,@Robin ,@Hard Styler ,@Xhelozi ,@ReNdEx , @NjeZePraneJush , @Hasbulla @Electra ,@Loverboy , @Isla @LeVoyageur

Dhe te gjithe dashamirsit qe i dhane jete dhe gjalleri keti konkursi,duke bere te mundur dhe nje tjeter vit`~ `udhtim neper vargjet tona`. :))

Perqafime te ngrohta per te gjithe ju! đŸ€—đŸ€—
 
Redaktimi i fundit:
Personalisht ju falnderoj gjithashtu edhe juve per inkurrajimin, deshiren dhe durimin per te patur nje teme te tille te bukur, me plot dhurata e emeocione.
 
Kur ka fitues sporadike do te thote ose nuk ka shkrimtare profesioniste (pervec Soles) dhe normal qe ketu ska se i njohim, ose shijet letrare te anetareve forumore te nderuar lejne shume per te deshiruar ose tjetra votojme kshu jo seriozisht per te bere gallate ne forum. Kjo si paranteze nga cfare kam vene re une.

Gjithesesi bravo per mundimin dhe perkushtimin dhe tradita e konkurseve le te vazhdoje sa me gjate. Suksese dhe gezuar festat!
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trĂ«ndafilave

  Votat: 3 23.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 5 38.5%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 1 7.7%
 • 4-VjeshtĂ« nĂ« shi.

  Votat: 1 7.7%
 • 5- "UdhĂ«tar i jetĂ«s"

  Votat: 2 15.4%
 • 6-Elena.

  Votat: 1 7.7%
Back
Top