Fitueset e muajit mars 2018

jana80

Super Moderator
Themelues
Tema e marsit ishte: "Arome gruaje"

10600524_256685137861948_7681734205787207917_n.jpg

sic e keni vene re edhe ju ishin vertet shkrime te bukura ku me shkronjat e perdorura nga pese krijueset nxirnin ne pah , daahurine, delikatesen, mirenjohjen etj etj te figures se femres...
Gruaja ajo ere qe fryne nga cdo ane, qe mbeshtjell cdo qenje, qe zhvesh dhe vesh shpirtera te tere.
muaji mars ishte i saj dhe tani erdhi momenti te shpallim fitueset tane, po,po fitueset tane ; pasi kete muaj kemi dy fitues.

Ville-e-castelli-festeggiare-i-18-anni.jpg

konkuruam ne 5 dhe ishim:

1. AROME JETE ---> kitrra 123
2. Aroma e nje gruaje! ---> Soulmind
3. AROM GRUAJE ---> KAON
4. Arome pranvere. ---> NeVertiti
5. Magjia e aromes ---> jana80

por me te votuaret dhe fitueset ishin

SOULMIND $ KAON

Urime ju te dyve dhe ju lumte

komplimente edhe per shkrimin e kitrra123 qe ishte aq i ndjere dhe qe la Briselden ne mendimet tona...
po ashtu edhe shkrimit te Nevertitit i shkruar me aq finese dhe detaje.

falenderoj ne rradhe te pare ju krijuesve dhe ju qe lexoni e votoni
gjithashtu falenderoj edhe ato qe lexojne kete cep te letersise ne heshtje dhe te pandjere..
uroj qe copezat qe postohen ketu te ngjallin sadopak emocione ne ju te gjithe!

urime fitues !!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
me lejoni te falenderoj edhe votueset e shkrimit tim..
soul flm per fjalet qe e ke komentuar
flm kaon
flm jetmira..
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Urime Kaon,Soul!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kaoni paska qene 3shi? :D
Urime :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Faleminderit urime dhe ty ,,,vetem se me habit shum qe sma njeh shkrimin! urime urime urime

kishe ardhur ndryshe kete here. me sh me ngjasoi me dike tjeter si stil. gjthss nuk do ndryshonte gje edhe po ta dija :)
 

Monique

With or Without u
Urime te dyve.....paskam dhene voten njerit prej fituesve
Ti Soul nga Aleksandri ishe insipiru eeee :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
normal qe sdo me kishe votuar edhe po mos ta dinje hahahaha

lol
me ngjiti 5sa. ate votova. 3shi sikur i kish planifiku cdo fjale. di gje un sme emocjonoi.
:p
Moni ndoshta ne menyre te pavetedijshme nga titulli temes. :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
lol
me ngjiti 5sa. ate votova. 3shi sikur i kish planifiku cdo fjale. di gje un sme emocjonoi.
:p
Moni ndoshta ne menyre te pavetedijshme nga titulli temes. :)

mire bere qe votove 5 :) ishte yll fare 5 :p ( doni me per belulin)
ps te dy fituest kan votuar 5 ndaj jeni fitues ( shaka kjo se ka nga ato qe mendojne se vertet keshtu ndodh)
 

Bukowski

Gjumash
urime shkrimtar te vegjel :)
 

KAON

Anëtar Aktiv
lol
me ngjiti 5sa. ate votova. 3shi sikur i kish planifiku cdo fjale. di gje un sme emocjonoi.
:p
Moni ndoshta ne menyre te pavetedijshme nga titulli temes. :)

C'do kush pelqen ate qe i pershtatet dhe ne varesi te eksperiences evolutive qe ben ne jete...! Mua me gezoj fakti qe me kuptuan dhe me vlersuan,,,me ben cudi pse citon vetem Monin sepse jan edhe 4 antare te tjere te nderuar qe me votuan :) Un pelqej me shum te jem realist edhe pse kjo nuk shkon fort ne baze te emocionit te bukur... Nganjeher te mendosh realisht nuk eshte se kuptohesh nga te gjithe ,,sepse cdo njeri jeton jeten e tij ne baze te ndjesis se tij te brendeshme..! Rendesi ka te shkruhet sepse kjo e ben edhe me te bukur qendrimin ne kete forum!!! Do te doja shum qe kete muaj te hidhen 10 krijime..i bej thirrje te gjithve atyre qe kan mundesi dhe talente te krijojne ! Rrespekt!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Sukseseeee për më mirë... :) Shumë bukur
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
C'do kush pelqen ate qe i pershtatet dhe ne varesi te eksperiences evolutive qe ben ne jete...! Mua me gezoj fakti qe me kuptuan dhe me vlersuan,,,me ben cudi pse citon vetem Monin sepse jan edhe 4 antare te tjere te nderuar qe me votuan :) Un pelqej me shum te jem realist edhe pse kjo nuk shkon fort ne baze te emocionit te bukur... Nganjeher te mendosh realisht nuk eshte se kuptohesh nga te gjithe ,,sepse cdo njeri jeton jeten e tij ne baze te ndjesis se tij te brendeshme..! Rendesi ka te shkruhet sepse kjo e ben edhe me te bukur qendrimin ne kete forum!!! Do te doja shum qe kete muaj te hidhen 10 krijime..i bej thirrje te gjithve atyre qe kan mundesi dhe talente te krijojne ! Rrespekt!

sh e vertet

monit i thash per shkrimin tim praaa. se me tha qr mka frymzu aleksandri :).
 

Monique

With or Without u
C'do kush pelqen ate qe i pershtatet dhe ne varesi te eksperiences evolutive qe ben ne jete...! Mua me gezoj fakti qe me kuptuan dhe me vlersuan,,,me ben cudi pse citon vetem Monin sepse jan edhe 4 antare te tjere te nderuar qe me votuan :) Un pelqej me shum te jem realist edhe pse kjo nuk shkon fort ne baze te emocionit te bukur... Nganjeher te mendosh realisht nuk eshte se kuptohesh nga te gjithe ,,sepse cdo njeri jeton jeten e tij ne baze te ndjesis se tij te brendeshme..! Rendesi ka te shkruhet sepse kjo e ben edhe me te bukur qendrimin ne kete forum!!! Do te doja shum qe kete muaj te hidhen 10 krijime..i bej thirrje te gjithve atyre qe kan mundesi dhe talente te krijojne ! Rrespekt!

Jo ska cituar vetem Monin, por edhe ty (,kjo eshte nje pergjigje)
Shkruaj qarte po flet per vete apo per sol (pergjigja nr 2)
Po llogari po kerkon? (Pergj8gja nr 3, 4, 5)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
hahahahaha,po cbehet keshtu oreee?! :p
Vetem une si paskam fln dy votuesit e miii te preferuar te nderuar, Kitrren dhe Drejtorin.
Dy gota birre per dy votuesit e mi,pliss Jana se jena shpin tende ehhh...ahhahahahahah.
 

KAON

Anëtar Aktiv
Jo ska cituar vetem Monin, por edhe ty (,kjo eshte nje pergjigje)
Shkruaj qarte po flet per vete apo per sol (pergjigja nr 2)
Po llogari po kerkon? (Pergj8gja nr 3, 4, 5)

1 e di
2 po flas ne pergjithesi per gjithshka
3 llogaritar jam vet
 

Monique

With or Without u
Gzohem shume, por nofka ime nuk perben "pergjithesine"!
Flm dhe dite te mbare


Nev heren tjeter me thuj kush o jotja qe ti bashkalidhem edhe une kitrres dhe drejtorit :p
 

KAON

Anëtar Aktiv
Gzohem shume, por nofka ime nuk perben "pergjithesine"!
Flm dhe dite te mbare


Nev heren tjeter me thuj kush o jotja qe ti bashkalidhem edhe une kitrres dhe drejtorit :p

Te citoj ty dhe votues ishin edhe 4 te tjere kaq ishte ajo cka thash,,,per te tjerat ishte muhabet i pergjitheshem...po pse me falenderon se mora vesh?
 
Top