• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Firmos

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ej po nuk osht muhabet kg ktu kush ngr lool se po qe për kush ngre mo shumë hekra s'bohet llaf no contest's around 😂

Po menova ska krizzzzzzz anej ka ti lol

Harrova unë që je nga çik vënd ti (e kom llafin origjina> lol ste kom pyt nga e egra apo e buta se kom nigju që janë dy 😂😜
Nuk eshte muhabet kg jo...esht muhabet gjaku...une kam gjak blu dhe kjo me ben koke te larte ne shoqeri lool

Une jam varet si e kerkon rasti, ndonjehere me shi, ndonjehere me diell lool
 

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
Nuk eshte muhabet kg jo...esht muhabet gjaku...une kam gjak blu dhe kjo me ben koke te larte ne shoqeri lool

Nuk jam varet si e kerkon rasti, ndonjehere me shi, ndonjehere me diell lool
Po pra fiks më ra me vonesë xhetoni mu lool se e kom me parashutë 😜

Harrova nga që je gjak 💙

Jo si ne emigrant politik në vënd tonë grade funit fare vl 😂😂😂😂😅😅😋😜😜
 
Top