• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Firmos

WxP

Tech
Kush ka mundesi te japi nje firme nga ana vet ke ky peticioni


Do ju a di per nder !
 

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
E firmosa! Asnjë nder detyrim.
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
Punë e modhe po të dojë Atij edhe pse nuk e njof personalisht do ja kisha dhon po të mi kërkonte, s'di pse po ca njerëz të ngjallin besim edhe pa i njoft!
 

N0

Old School.
Punë e modhe po të dojë Atij edhe pse nuk e njof personalisht do ja kisha dhon po të mi kërkonte, s'di pse po ca njerëz të ngjallin besim edhe pa i njoft!
he mer mo, serio eeee, une e kam firmosur per vete. jeni bere shume serioze qafsha Qamilen lool
 

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
he mer mo, serio eeee, une e kam firmosur per vete. jeni bere shume serioze qafsha Qamilen lool
Epo tashi o plak unë kom nga mjesi der në darkë që boj karagjozin lol

Qamilen e kom komshie osht alamet pjeshke edhe në kte mosh i gju ne gurë kalamojve kur i thonë o gjyshe o none etj 😜
 
 • Haha
Reactions: N0

N0

Old School.
Epo tashi o plak unë kom nga mjesi der në darkë që boj karagjozin lol

Qamilen e kom komshie osht alamet pjeshke edhe në kte mosh i gju ne gurë kalamojve kur i thonë o gjyshe o none etj 😜
Me fal se zej me be. :p
 

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
Me fal se zej me be. :p
Mshoi plako sa herë të më gjesh pa brek 😜😜😜🤪 po kom fryk se, gjo që sbo vaki....

Jo për gjo po nuk jom i sigurtë nëse është lëkura ime me at ngjyrë apo Jan brekët që kom vesh që në 90 😜🤪
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP

N0

Old School.
Mshoi plako sa herë të më gjesh pa brek 😜😜😜🤪 po kom fryk se, gjo që sbo vaki....

Jo për gjo po nuk jom i sigurtë nëse është lëkura ime me at ngjyrë apo Jan brekët që kom vesh që në 90 😜🤪
Ku pive te pifte!
 

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
Why?!!!!!!?

This big puzzle and wondering of humanity forever.....

Why?!!!

Why not lol
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
Firme pa lek mo?
Hudh aty i 500 dhe flasim lol
Pu Pu Pu si i keni bo kto 500 'shet mër jau
Mirë atë po ene "flasim" s'ka siguri lool

Jo o vlla duhet me u kthy ke shpella ime në Zimbabve të jetoj me gjethe pemësh ene naj gazele në muj 😜
 

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
Që ne kjo lege ahaha ene ti o cen lool

Nejse të paktën nuk kerkoke 500 ngjyrë manushaqe lool

P.S fk qeke me dorë mo të rond lool se kisha pa atë k mrapa 1 lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Që ne kjo lege ahaha ene ti o cen lool

Nejse të paktën nuk kerkoke 500 ngjyrë manushaqe lool

P.S fk qeke me dorë mo të rond lool se kisha pa atë k mrapa 1 lool
Une jam kok e larte...firma ime kushton lool
 

Baboon

Fool didn't know it was impossible so he did it
Une jam kok e larte...firma ime kushton lool
Ej po nuk osht muhabet kg ktu kush ngr lool se po qe për kush ngre mo shumë hekra s'bohet llaf no contest's around 😂

Po menova ska krizzzzzzz anej ka ti lol

Harrova unë që je nga çik vënd ti (e kom llafin origjina> lol ste kom pyt nga e egra apo e buta se kom nigju që janë dy 😂😜
 
Top