Këtej nga Vlorraaa, ka plotë kopaçe! Për të tre juve (bashkë dhe Abis që vë like!)

Vetem r.madridin u sheh syri :p

Sonte,nje nate e madhe per Juventus..shpresoj te dali triumfatrore :)

Redaktimi i fundit:
Gishtat kryq per Juven... edhe pse s'do ta kete aspak te lehte.

Drejtuesit e Juventusit janë afër që ta transferojnë portierin polak, Wojciech Szczesny

Gianluigi Buffon, kapiteni i Juventusit, është në prag të pensionimit. Kjo ka shturë drejtuesit e kampionit të Italisë që ta gjejnë pasardhësin e italianit.

Sipas mediave në Itali, drejtuesit e Juventusit janë afër që ta transferojnë portierin polak, Wojciech Szczesny.

Reprezentuesi i Polonisë, i cili për dy sezone ka qenë i huazuar te Roma, është nën kontratë me Arsenalin.

Thuhet se Juventusi i ka ofruar Arsenalit 16 milionë euro për Szczesnyn, kurse këtij të fundit i ka ofruar një pagë prej 4 milionë euro në sezon.

Përveç Juventusit, ish portierin e Legia Warsaws kërkohet edhe nga Milan e Napoli.

Lexo të radhës
Himni i L.K është i njohur për të gjithë, por a e dini çfarë thotë teksti i tij?Kardif: Finalja Juventus – Real Madrid nën masa të shtuara të sigurisëCapello: Juventus – Real Madrid, ky ekip dua ta fitojë Ligën e KampionëveFJALث KYاEGIANLUIGI BUFFONPORTIERIJUVENTUS

Juve dominim total ne pjese te pare.

Ky gol i mandzukic do te mbahet ne mend gjate.

Uaaaa Averooooo :)
3 gola Reali :p

Im bir u kenaqqq se eshte tifo me skuadren e Ronaldos ahahahahha.

In bocca lupo andej nga pescara o Juveee... lol

Real Madridi ka shënuar 500 gola në Ligën e Kampionëve, duke u bërë klubi i parë në histori të Ligës së Kampionëve që e arrin këtë.
Golin e 500 për Los Blancos e shënoi Cristiano Ronaldo në minutën e 20’të, para se Mario Mandzukic të barazojë gjithçka shtatë minuta më vonë, ku po barazojnë 1:1 në finalen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet në “Millennium Stadium” në Cardiff, shkruan Gazeta Express.