Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Juventusi sepse seshte Milani qe ta ndale :D
 
Sa inat me erdhi qe shenuan gol. Ai Higuain ne vend te nisej me vrap per ti dal perball, rri atje ne vend :(
 
Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja luhet ne 3 Qershor 2017
Kush mendon se e fiton Ligen e Kampioneve, Juventus apo Real Madrid?
 
Do kenaqemi me shume kur te dali kampione (Juventus) :)
Ate dua edhe une, gjithmone shkojme ne finale edhe humbim. :D

Me realin kete e kam pak frike, gjithmone e mundim por kesaj here nuk e di, pavaresisht se ne mbrojte jemi me te mire.
 
Me vjen keq per te gjithe Juventinet por champions league e fiton Reali :) :D
 
Për inat të Averit do bëj tifo për Realin!
 
Une jam interist i lindur, ex Boys San dhe Sturm und Drang.
Realin se kam qejf, aq me pak kristinen.
Por.....
Nuk do doja kurre ta marri Juve Championsin si interist qe jam.
Po mbyll hunden me dore dhe po them e fiton Reali.
 
Heuuuu, ore skeni turp ju, ta mendoni njëherë pale ta thoni.
اështë kjo dhunëëëëëëëë.

Këtej nga Vlorraaa, ka plotë kopaçe! Për të tre juve (bashkë dhe Abis që vë like!)
 
vetem kunder juves..... :)
 
Ore Abis, ti sikur ishe Milanist?? Apo nderrove ekipe meqe po fiton Juventusi. Ncnc
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top