Fenomen i çuditshëm/ Tërhiqet 20 metra deti në Shëngjin (FOTO)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Themelues

Fenomen i çuditshëm/ Tërhiqet 20 metra deti në Shëngjin (FOTO)​

1647880573573.png
Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit. Deti është tërhequr sot me rreth 20 metra.
Qytetarët dhe vizitorët e rastit e kanë parë me habi.

Specialistët ende nuk kanë dalë në një përfundim se cili mund të jetë shkaku i këtij fenomeni.Dyshohet se shkak mund të jenë bërë ndryshimet klimatike, por edhe ndryshimet e Hënës
 
Se mos behet noj cunam.
 
Ahahaah gjithmone keshtu ndodh 1 x ne 5 vjet .. Hera e pare qe behet lajme e se dine arsyen 🤣
Adriatiku eshte bregdet formues e jo gerryes ..ja kshu posi
 
Qeveri kot. Posht Edi Rama 😎
 
Mirë që asnjë peshk nuk paska mbetur në zallë 😁
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 7 29.2%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 33.3%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 12.5%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.2%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.3%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 12.5%
Back
Top