`Fantazmat` ne virtualitet.

Ej ma boni hallall se nuk eshte puna e ime, por le te themi sa te duam qe nuk ka fantazma.
Fantazma ka! Sepse kjo teme paska nje numer shikueshmerie rekord 🤣🤣
Po shoh dhe ca nickname qe ishin bere per tu cuar tek Aida Shtino. Do thoni ju; Ku e di ti?
Po kot jam admine une? Ja me dit kush hyn e del nga tema 🤣😝
 
Per mendimin tim personal … kam vene re ne mase qe njerezit ndryshe shprehen dhe ndryshe sillen … dhe si perfundim i fusin gjoja nje mos carje b*the dhe u mbyll kjo pune …. Jo jo jo .

Virtualiteti sot I ka kaluar limitet , sa vjen dhe rrezikohet , njolloset dhe nuk ka pothuajse fare ndryshim me realitetin ( perjashto maskat) … ku edhe k’to Sot nuk eshte shume prb qe ti identifikosh .
 
Ej ma boni hallall se nuk eshte puna e ime, por le te themi sa te duam qe nuk ka fantazma.
Fantazma ka! Sepse kjo teme paska nje numer shikueshmerie rekord 🤣🤣
Po shoh dhe ca nickname qe ishin bere per tu cuar tek Aida Shtino. Do thoni ju; Ku e di ti?
Po kot jam admine une? Ja me dit kush hyn e del nga tema 🤣😝
Kjo eshte prove e gjalle qe ka fantazma .
Paska dhe ne staf pale antaret e thjesht !
 
Ej ma boni hallall se nuk eshte puna e ime, por le te themi sa te duam qe nuk ka fantazma.
Fantazma ka! Sepse kjo teme paska nje numer shikueshmerie rekord 🤣🤣
Po shoh dhe ca nickname qe ishin bere per tu cuar tek Aida Shtino. Do thoni ju; Ku e di ti?
Po kot jam admine une? Ja me dit kush hyn e del nga tema 🤣😝
Cna the dhe ti o sol, kte qe thu ti e shohin dhe shume anetare te thjeshte jo me ti me gjithe ato flagse ne akses.😂
 
Cna the dhe ti o sol, kte qe thu ti e shohin dhe shume anetare te thjeshte jo me ti me gjithe ato flagse ne akses.😂
Ti e di qe une kam qene nul ne njohuri moderimi.
Vazhdoj te jem 😁
 
Ej ma boni hallall se nuk eshte puna e ime, por le te themi sa te duam qe nuk ka fantazma.
Fantazma ka! Sepse kjo teme paska nje numer shikueshmerie rekord 🤣🤣
Po shoh dhe ca nickname qe ishin bere per tu cuar tek Aida Shtino. Do thoni ju; Ku e di ti?
Po kot jam admine une? Ja me dit kush hyn e del nga tema 🤣😝
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

View: https://youtube.com/shorts/CovwX2xz_v8?feature=share
 
Pervec fantazmave …. Veme re qe paska edhe qorre . Lol
 
Nuk ka fantazma, pas çdo profili dhe postimi eshte nje njeri i vertete qe shkruan.
Ne virtualitet njerezit jane me te lirshem dhe thone e bejne gjera qe në jeten reale nuk i bejne dot.
Negativet kane shume probleme ne jete dhe shfryjne ne virtualitet, se ne realitet nuk e bejne dot..
 
Eshte i mjeruar ai njeri qe pret format virtuale per te gjetur veten dhe sukseset e jetes se ti/saj.
 
Fantazma do quaja ata qe rrin si skutha . Dhe bejn keq .
A ka ? Se do do ket mbase un si lexoj. Me pelqen te perballem me ta jo njerez jo si *hijena*😬😎
A te shkoje une ta shkruaj nje hajmali, kunder fantazmave ne forumin tone, te Elvinaz vejushka 🙂
 
Nuk besoje te kete ne forumin tone. Engjujt e qiellit kane rene ketu :)
Engjej nga jashte dhe djaj nga brenda … ke edhe k’tu ….kshuqe mos u genje kot . 🙂
 
Spit Take Lol GIF by Justin
 
@Tartarian , kur u largova ne 2008 nga forumet, fshiva cdo gje, qe kerkoje ne lidhje me nick name time :p

Me ndihmen tende , e bera kete gje.

Tash , nese mendojme, qe nuk lem gjurme digjitale ne internet, bejm gabim, nga momenti, qe shkruajme ose bejm dicka.
Nalu i here ti , nga ku u largove dhe a njifna gjo? lool

Nderkohe per temen do them vetem dicka , jemi engjej dhe djaj , varet ke pjese te historise do duam te lexojme
 
Nalu i here ti , nga ku u largove dhe a njifna gjo? lool

Nderkohe per temen do them vetem dicka , jemi engjej dhe djaj , varet ke pjese te historise do duam te lexojme
tani unë kam qenë shumë aktive tek zëri yt, por pastaj çfarë kërkoje në Google "Gjumashi"! nuk dilte gjë.

nejse me mire nuk njihemi sesa njihemi lol
 
Tema eshte top👌Uhh sa kisha per te shtuar dhe une,por jo nuk do e bej s'dua te hyj ne te thella qe ne mengjes.Do e permbledh me pak fjale,qe virtualiteti eshte i Tmerrshem,e ne rast se behesh i varur prej tij,ke marre fund!Dorezo celesat e jetes dhe mos dil më per mejdan!
 
🧄🌶🧄🌶🧄🌶
🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Hudhrat, specat e synin e vura.
Hajmalia ktu eshte por nuk duket.🤪🤪

Rrini pa merak 😂🤣😂🤣
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top