Eshte e padrejte...

Ania

Antarë i Respektuar
Shume ndjenja porsi nje thesar permbyten e fundosen ne fund te shpirtit, asnjehere mos sakrifiko veten per ti nxjerre qe aty, misteret kane anen e tyre te mire, kur vjen një dit dhe bisedon heshturazi me veten, kohes qe nuk mundesh më ti perjetosh!
Eshte e padrejte te te bejne padrejtesi dhe kur reagon pasi ke akumuluar ne durim te gjitha sa te jane thene apo bere thone je i/e keqe!!!
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Moj @Ania.
Moj shpirt
Moj zemer
Moj drite

Akoma se ke mesuar se padrejtesia me e madhe eshte ajo qe i bejme vetes? Asaj perpiqu mos i besh padrejtesi sepse po i bere asaj jua ben e te tjereve. Gjtihcka fillon nga vetja e dashur dhe po aty ke vetja mbaron, sna e kane fajin te tjeret.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Eshte e padrejte kur njerezit te paragjykojne dhe merren me llafe tgrave
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Eshte e padrejte qe tani nuk jam buze detit.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Eshte e padrejte qe une s'munda te shkoje npushime diku
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Eshte e padrejte nese nuk qpihna sot
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Kur han shum ne mbremje ,dhe te mungon ni cokollad?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
E kush tha qe kjo bote eshte mjedis i drejtesise? Askush!
Jeta eshte plot sprova, here te drejta e here te padrejta. Por ne fund, gjithkush do marre cfare ka mbjelle!
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
E kush tha qe kjo bote eshte mjedis i drejtesise? Askush!
Jeta eshte plot sprova, here te drejta e here te padrejta. Por ne fund, gjithkush do marre cfare ka mbjelle!
O na nje her dhe ate qe ka mbjell ja marin te tjer 😜 lool
 
Top