Disa gjera qe nuk i dini per mua

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Me mir nuk po them asgje per vete se do ju ik truri per pambuk?
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Ka shum mundesi qe te dini me shum ju per mu se sa une per veten time ?????

And I like it ?
 

OldSoul

Plak Hesapi
1: Fle me drite ndezur kur erresohet(arsyet nuk po i jap)
2: Gjate veres nuk zhytem asnjehere kur ka njerez ne det , gjithmone zhytem pas ores 6 mbasdite kur plazhi bije ne qetesi.
3: Gjoksin nuk e kam te madhe(se me cmendet lol ?) eshte normal ☺
4: Kur fle vesh gjithmone çorape (jo ato qe mbaj gjate dites?)
5: Qaj leht ,jam tip i ndieshem
6: Behem e pa durueshme dhe histerike kur me ngrihen nervat
7: Gjithmone me udheheq zemra ne cdo veprim qe bej ,ndaj shumicen e rasteve pendohem per gjerat qe bej (?)
8: Jam vertet kaq e dashur sa ne forum edhe ne jeten reale
9: Nuk di te genjej ndaj i kam shume inat genjeshtrat
10: Edhe pse te le pershtypjen e nje vajze naive ,nuk jam dhe aq ...madje e kam favor ndonjehere kete gje tek personat qe me sulmojn ☺Mund te vazhdoni ju ,nuk keni pse zgjateni kaq shume nese doni ☺
Bedrija 16 nga Skrapari strikes again :p
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
1: Fle me drite ndezur kur erresohet(arsyet nuk po i jap)
2: Gjate veres nuk zhytem asnjehere kur ka njerez ne det , gjithmone zhytem pas ores 6 mbasdite kur plazhi bije ne qetesi.
3: Gjoksin nuk e kam te madhe(se me cmendet lol ?) eshte normal ☺
4: Kur fle vesh gjithmone çorape (jo ato qe mbaj gjate dites?)
5: Qaj leht ,jam tip i ndieshem
6: Behem e pa durueshme dhe histerike kur me ngrihen nervat
7: Gjithmone me udheheq zemra ne cdo veprim qe bej ,ndaj shumicen e rasteve pendohem per gjerat qe bej (?)
8: Jam vertet kaq e dashur sa ne forum edhe ne jeten reale
9: Nuk di te genjej ndaj i kam shume inat genjeshtrat
10: Edhe pse te le pershtypjen e nje vajze naive ,nuk jam dhe aq ...madje e kam favor ndonjehere kete gje tek personat qe me sulmojn ☺Mund te vazhdoni ju ,nuk keni pse zgjateni kaq shume nese doni ☺
ti je yll i vogel o palaco :)
 

JordanBelfort11

Do you think i tell people things?!
V.I.P
1: Fle me drite ndezur kur erresohet(arsyet nuk po i jap)
2: Gjate veres nuk zhytem asnjehere kur ka njerez ne det , gjithmone zhytem pas ores 6 mbasdite kur plazhi bije ne qetesi.
3: Gjoksin nuk e kam te madhe(se me cmendet lol ?) eshte normal ☺
4: Kur fle vesh gjithmone çorape (jo ato qe mbaj gjate dites?)
5: Qaj leht ,jam tip i ndieshem
6: Behem e pa durueshme dhe histerike kur me ngrihen nervat
7: Gjithmone me udheheq zemra ne cdo veprim qe bej ,ndaj shumicen e rasteve pendohem per gjerat qe bej (?)
8: Jam vertet kaq e dashur sa ne forum edhe ne jeten reale
9: Nuk di te genjej ndaj i kam shume inat genjeshtrat
10: Edhe pse te le pershtypjen e nje vajze naive ,nuk jam dhe aq ...madje e kam favor ndonjehere kete gje tek personat qe me sulmojn ☺Mund te vazhdoni ju ,nuk keni pse zgjateni kaq shume nese doni ☺
Kisha nje replike per piken 3 te kushtetutes:
I ke te medhaja,deri ne momentin qe do ma vertetosh te kunderten me foto,
Faleminderit!
 
Top