Disa gjera qe nuk i dini per mua

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam qene muezin 4 vite
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jam fans i kallt pas lojes Assassins creed si dhe historikut te saj e cdo gje qe lidhet me te
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
V.I.P
Jam vajze e vetme ne 4 vellezer dhe mbesa e pare ne fis nga ana babit
Jam kryfort kur e di qe kamte drejte
Kur me zejne mendimet kafshoj buzen nga ana mrenshme
Kam frike vetmine
Para 7viteve kam bere aksident kam puthur nje shtylle te ura ne dalje te rinasit
Jam e fiksume pas punes
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Jam vajze e vetme ne 4 vellezer dhe mbesa e pare ne fis nga ana babit
Jam kryfort kur e di qe kamte drejte
Kur me zejne mendimet kafshoj buzen nga ana mrenshme
Kam frike vetmine
Para 7viteve kam bere aksident kam puthur nje shtylle te ura ne dalje te rinasit
Jam e fiksume pas punes
Ndersa une jam mbesa e pare nga fisi mamit dhe e fundit (me e vogla) nga fisi babit ?
Dhe une kam pesuar aksident para shuume vitesh ama. Madje disa aksidente.
Me i rendi ka qene perplasje me makine ku ka qene mrekulli qe kam shpetuar.
Me i lehti, perplasje me motorr. ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
V.I.P
Ndersa une jam mbesa e pare nga fisi mamit dhe e fundit (me e vogla) nga fisi babit ?
Dhe une kam pesuar aksident para shuume vitesh ama. Madje disa aksidente.
Me i rendi ka qene perplasje me makine ku ka qene mrekulli qe kam shpetuar.
Me i lehti, perplasje me motorr. ?
Na paska dashur zoti fort.une vet personalisht nga shpejtesia madhe kam puth shtyllen. Tani jam betu qe nuk eci me shpejt .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Na paska dashur zoti fort.une vet personalisht nga shpejtesia madhe kam puth shtyllen. Tani jam betu qe nuk eci me shpejt .
Jo une kam qene duke kaluar rrugen. 1 makine vjen me shume shpejtesi e me ka marre zvarre. Pas qindra metrash me ka leshuar sepse mka kaluar siper dhe marre me vete. une poshte makines. Ka qene fat qe gomat nuk me kane shtypur. Jetegjati nuk behet jeteshkurter ?
 
Top