Cila këngë ju thyen zemrën sa herë që e dëgjoni?

M'u kujtua kjo kenga e Ermal Fejzuallaut. loollool
Sot me vjen me qesh, por ne te mesme ja me keto kenge u preknim ne. hahaha
E degjonim dhe mendonim po sikur 1 dite te na ndodhe kjo gje?? eh.. riniii rinii
 
Top