• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

BeniT

Donatorë
A keni bezdi qe per ndonje pyetje qe ju bejne te tjeret, qe nuk do te donin te jepni pergjigje,
Psh shume njerez kane bezdi ti pyesish, per moshen, per pagen, dmthn sa lek merr ne dite, apo shume pyetje, te tjera,
Dhe si do te pergjigjeshit atij personi qe ju ben pyetjen e padeshiruar.???
 

Elushe

Vogëlushe
Me bezdis shume pyetja "Nuk je e fejuar?" e bere nga gra moshatare me time me. Me nje buzeqeshje patjeter, ju them jo. Duke mos dashur te zgjatet muhabeti me tej sepse e di shume mire si vijon.

Nuk me pelqen gjithashtu kur me pyesin per pagen. Dhe pergjigja qe jap gjithmone eshte Bereqavers, mjaftueshem. Keshtu e me mire :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mue me besdiz kur me pyesin po shqiptare nese jam shqiptar apo jo kur une dalloj nga 10 km distanze qe jam shqiptar
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
me bezdis kur me pyesin ca po ben ne nje koh qe e shikojn shum mir se cfar jam duke ber......esht sikur te duan te fillojn muhabet kot!
 

sensuu

sweet
varet nga momenti
me shume me bezdis pyetja......he mi,u kenaqe.?........e kam inat se ma ben shpesh i njejti person........gjasme ajo
 

Giovanni

Anëtar i ri
Mua nuk me pelqen kur dikush me merr ne telefon te baneses dhe me pyet ku je..??

Po me thirr ne banes dhe me pyt se ku jam kjo pytje me besdis....
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Me acaron kur me pyesin sa te shkoj ne Al,he kur do ikesh??? Ose ose he behet qejf andej nga Italia??? Pyetjet idiote ne pergjithesi me acarojne...
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
A keni bezdi qe per ndonje pyetje qe ju bejne te tjeret, qe nuk do te donin te jepni pergjigje,
Psh shume njerez kane bezdi ti pyesish, per moshen, per pagen, dmthn sa lek merr ne dite, apo shume pyetje, te tjera,
Dhe si do te pergjigjeshit atij personi qe ju ben pyetjen e padeshiruar.???

Nje radhe me pyeti nje taksist e kujt je :eek:hh:

Ca te duhet ty i thashe ???

Ai vazhdonte me pyetje dhe une i thashe e di si eshte puna qendro ketu se do zbres ,merr dhe leket ......
Ah po,kusurin mbaje qe te mos pyesesh ca si shume radhes tjeter LOL,ishte nje pyetje bezdisshme vertet,me acaron dhe pyetja a ke te dashur???:eek:hh:
 

Lela_Dr

Donatorë
Me bezdisin shume pyetje ne fakt. Disa jane keto???

Pse s'je fejuar akoma???
Pse punon kaq shume?
Ku do i cosh gjithe ato leke qe fiton??
Pse s'me gjen dhe mua nje pune te mire? (a thua se mua ma gjeten te tjeret punen).
Sa vjece je?
e blla blla blla :blla::blla::blla::blla: qe skane mbarim.
 

albgrl

GIRLICIOUS
Me bezdis shume pyetja "Kur do kthehesh??" Ne pergjithesi, si duroj dot pyetjet kur me kerkon llogari dikush qe s'ka te drejte.
 

abstraction

Carpe Diem
Dhe ne fakt po te kishe te dashur nuk do acaroheshe kaq
lol , dhe une se kuptoj pse duhet ti acaroj kjo pyetje . Thjesht a ke te dashur ? Yes or NO . Ajo eshte nje pyetje formale ,se fundja nuk te gjykon njeri qe pse nuk ke apo pse ke ? :kercim:

mua nuk me pelqen kur me bejne pyetje njerez qe nuk i njoh mire akoma. Disa jane shume kurioze dhe te cajne .... menderen . :blla:
 

eldi

trafikante
pyetja qe te acaron. SA LEK MERR TEK PUNA?..... ufffaaaaa dhe persona qe nuk i njoh fare, kur jam ne autobuz te linjes me pyeti njeri moj cupe nga te kemi ty me tha? po mire po ku punon ti?? dhe e kam tmerr kur me flas ne cel dhe cdo kush me pyet, he kush ishte????
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Skam ndonje te preferuar por njera mund te jete mos dil vone hahahah ma thote mami ne cel kur flas u sa nxefem hahha
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Kur nuk ka drita ke puna dhe vjen ndonje klient,i them nuk ka drita ....
Ai /ajo pyet nuk ka fare ????
Si te ishte energjia kokrra dhe nuk ngel asnje kokerr....:haha:
 
Top