Champions-Europa League

Fiton PSG nesër.
Sikur të luanin sot, sa mirë do ishte. Kam zënë vendin më të mirë ke lokali preferuar 😁
 
Kam pershtypjen se Interi do e kaloj Liverpulin 😄


Psg esht me lojtat te medhenj por Reali ka nje mjeshter ne pankin qe e drejton dhe luajn grup , kshuqe ska shance per Psg te kaloj Realin 😄
 
Kam pershtypjen se Interi do e kaloj Liverpulin 😄


Psg esht me lojtat te medhenj por Reali ka nje mjeshter ne pankin qe e drejton dhe luajn grup , kshuqe ska shance per Psg te kaloj Realin 😄
Nese interi kalon liverpulin ke 1 dreke kur do qe tvish lezhe 😂😂😂😂
 
Une sdi pse po besoj qe reali fiton

vamos real hasta el final
 
Liverpul per mua eshte ekipi qe kam dasht me shume..sot them se fiton me mbi 2 gola diference
 

Interi reziston 75 minuta ndaj Liverpool, Bayern befasohet në Austri​


Interi zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë ndaj Liverpool në Champions League, por në fund doli i mundur nga San Siro, madje me dy gola.
Zikaltrit zhvilluan një ndeshje të mirë, të paktën deri në minutën e 75, por gabuan para portës së Liverpool dhe për këtë u ndëshkuan. Firmino realizoi golin e parë 15 minuta nga fundi, ndërsa Salah shënoi edhe golin e dytë për The Reds. Tashmë, anglezët kanë bërë një hap të sigurt drejt kualifikimit duke pritur të qetë ndeshjen e kthimit.
Ndërkohë, Bayern u befasua nga Salzburg në transfertë ku i shpëtoi humbjes vetëm në minutën e 90. Kampionët e Austrisë shënuan në minutën e 21 me Adamu, ndërsa Bayern barazoi në fund me Coman. Megjithatë, edhe për Bayern do të jetë një takim jo shumë i vështirë ai i kthimit duke qenë se do të luajë në shtëpi.

A2news.com
 
Back
Top