Champions-Europa League

Ngelem fance e messit perjet po nuk di Pse me ka humb interessi per barcen qekur e mori ky trajnieri i ri ( i fundit ):(
tani i vetmi ekip me ngeli Milan nga dy ekipet e zemres qe kisha ne clube.
 
 • Më pëlqen
Reactions: TnT
Ngelem fance e messit perjet po nuk di Pse me ka humb interessi per barcen qekur e mori ky trajnieri i ri ( i fundit ):(
tani i vetmi ekip me ngeli Milan nga dy ekipet e zemres qe kisha ne clube.
Cdo skuader ka uljet dhe ngritjet e veta por asiher nuk u humb shkelqimi por ti rri me milanin se ngjan me bukur ?
 
Cdo skuader ka uljet dhe ngritjet e veta por asiher nuk u humb shkelqimi por ti rri me milanin se ngjan me bukur ?
E vertet po sikur u transformu me ato largimet e lojtareve se ka me ate bukurin si me pare .

po me Milan jam forever un re ..:p mos me thuj dhe ti ??
 
Live në intervistë Bufon...

Gazetari - cili është sekreti që në këtë moshë keni këto reflekse?

Bufon - ?
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Nuk ka as skuader.. Ose lojtar te skadum ose lojtare te lodht
 
Shiko kulo ka dhe disa lojtar te ri ne skuader por ka te beje dhe trajneri . Ai sipas aftesise duhet te vendosi lojtaret ne pozicionin e duhur dhe skemen perkatese mirpo jo perher skuadra jo japi max e mundshem
 
Ronaldo still the best :p
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top