Brad Pitt për Angelina Jolie, mesazhi i jashtëzakonshëm i një burri për të gjithë burrat!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm

Brad Pitt për Angelina Jolie, mesazhi i jashtëzakonshëm i një burri për të gjithë burrat!​

1626278722163.png
Gruaja ime filloi të ndihej keq, ishte pothuajse gjithmonë nervoze për shkak të problemeve në punë, të jetës personale, disa “dështimeve” në projekte dhe problemeve me fëmijët. Ajo kishte humbur 13 kilogramë dhe peshonte tashmë 41 kilogramë. Ishte vetëm 35 vjeçe dhe vazhdonte e humbiste më shumë peshë ndërsa qante shumicën e kohës.

Nuk ishte një grua e lumtur. Vazhdimisht ankohej se i dhimbte koka, se kishte probleme me zemrën dhe se ndjente dhimbje në shpinë dhe në brinjë. Nuk flinte gjithë natën, flinte vetëm në mëngjes dhe lodhej shumë shpejt gjatë ditës.

1626278756175.png
Marrëdhënia jonë ishte gati në përfundim. Nuk përpiqej të ishte e bukur, sytë i ishin enjtur dhe kishte hequr dorë nga kujdesi për veten. Nuk dëshironte më të luante në filma, refuzonte çdo rol që i caktohej.
Kisha hequr dorë nga të shpresuarit dhe mendoja se do të ndaheshim së shpejti.

Por pastaj vendosa se ishte koha për të vepruar. Në fund të fundit, kisha pranë vetes gruan më të bukur në botë. Ajo ishte mbase një femër ideale për më shumë se gjysmën e gjithë burrave apo grave në botë, dhe unë, unë isha i vetmi që ajo i lejoi të flija me të dhe ta përqafoja.

Fillova t’i blija lule, duke e puthur dhe përqafuar gjithnjë e më shpesh dhe duke e komplimentuar. E falënderoja çdo minutë. I blija shumë dhurata dhe fillova të jetoj vetëm për të.

Flisja për të në publik. Çdo diskutim i imi të çonte tek ajo. E lavdëroja para miqve të saj. Ju mbase nuk do ta besoni, por ajo po lulëzon. Është kthyer në një grua edhe më të bukur se më parë. I rifitoi kilet e humbura dhe nuk është aspak nervoze. Dhe pastaj kuptova që… gruaja përfaqëson pasqyrimin e burrit pranë saj.

b.preferenca.al
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”

Brad Pitt për Angelina Jolie, mesazhi i jashtëzakonshëm i një burri për të gjithë burrat!​

Shiko fotografinë 1924494
Gruaja ime filloi të ndihej keq, ishte pothuajse gjithmonë nervoze për shkak të problemeve në punë, të jetës personale, disa “dështimeve” në projekte dhe problemeve me fëmijët. Ajo kishte humbur 13 kilogramë dhe peshonte tashmë 41 kilogramë. Ishte vetëm 35 vjeçe dhe vazhdonte e humbiste më shumë peshë ndërsa qante shumicën e kohës.

Nuk ishte një grua e lumtur. Vazhdimisht ankohej se i dhimbte koka, se kishte probleme me zemrën dhe se ndjente dhimbje në shpinë dhe në brinjë. Nuk flinte gjithë natën, flinte vetëm në mëngjes dhe lodhej shumë shpejt gjatë ditës.

Shiko fotografinë 1924496
Marrëdhënia jonë ishte gati në përfundim. Nuk përpiqej të ishte e bukur, sytë i ishin enjtur dhe kishte hequr dorë nga kujdesi për veten. Nuk dëshironte më të luante në filma, refuzonte çdo rol që i caktohej.
Kisha hequr dorë nga të shpresuarit dhe mendoja se do të ndaheshim së shpejti.

Por pastaj vendosa se ishte koha për të vepruar. Në fund të fundit, kisha pranë vetes gruan më të bukur në botë. Ajo ishte mbase një femër ideale për më shumë se gjysmën e gjithë burrave apo grave në botë, dhe unë, unë isha i vetmi që ajo i lejoi të flija me të dhe ta përqafoja.

Fillova t’i blija lule, duke e puthur dhe përqafuar gjithnjë e më shpesh dhe duke e komplimentuar. E falënderoja çdo minutë. I blija shumë dhurata dhe fillova të jetoj vetëm për të.

Flisja për të në publik. Çdo diskutim i imi të çonte tek ajo. E lavdëroja para miqve të saj. Ju mbase nuk do ta besoni, por ajo po lulëzon. Është kthyer në një grua edhe më të bukur se më parë. I rifitoi kilet e humbura dhe nuk është aspak nervoze. Dhe pastaj kuptova që… gruaja përfaqëson pasqyrimin e burrit pranë saj.

b.preferenca.al
Pervec se pjeses se dhuratave,cdo fjale duket e bukur
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pervec se pjeses se dhuratave,cdo fjale duket e bukur
sjam e informuar mire,keta me duket tashme nuk jane bashke,por Angelin nuk vuan me nga shenja anoreksie?
 

sofia

Antarë i Respektuar
Brilante, po me duket me shume fanfiction se e vertete. Cdokush, ne pergjithesi , ka frike qe ndjenjat e verteta t'ia besoje internetit, sidomos kur ka miliona ndjekes ne to..
Dhe meqe ra fjala, me vjen keq qe ishte Angelina e treta ne marredhenien Pit-Anniston.
 
Perralla...

Dhe jo pse e them un, por sot si sot secili shef Faqen e vet. Ose te tjetrit/tjetres kur ndihet "ngusht"...

Amen.
 
A ishte ky qe beri gjyqe me te per te drejten e femijeve?

Nje burre i vertete, nje baba i mire kurren e kurres nuk do endej gjyqeve me nenen e femijeve te tij, per te miren e femijeve dhe ne emer te diteve qe ka kaluar me te nuk duhej ta bente kurre!
Edhe sikur te vuante ai sepse kishte femijet larg, duhej thjeshte ta pranonte dhe pike qe femijet ishin me mire me te emen!

Flas si mashkull por edhe si baba!
 

Endrra

VIP
V.I.P
Eshte leter qe duhej shkruar nga dikush.. si duhet te sillet nje burrrr... por kurrsesi se ka shkruar Buka e Pitit.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Tom Hiddleston Sigh GIF
 
Top