• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Arfenilla

Themelues i ForumitThemeluesi i Facebook, Mark Zukerberg ka lënë anash ateizmin duke thënë tani se “feja është shumë e rëndësishme”.
Zuckerberg, profili i të cilit në Facebook e identifikonte atë si një ateist, zbuloi se ka ndryshuar bindje pasi më 25 dhjetor ua uroi të gjithëve Krishtlindjet.

Dhe kur një komentues e pyeti atë, “A nuk je ti ateist?”, ai u përgjigj: “Jo. Jam rritur çifut dhe më pas kam kaluar nëpër një periudhë ku kam pyetur gjëra, por tani besoj se feja është shumë e rëndësishme”,

Ai nuk kishte dhënë detaje rreth besimit të tij. Por pasi ai është i martuar me një budiste, thuhet se ai mund ta ketë pranuar fenë e saj.Expres..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Perderisa e quajne Mark,ska pas si me qene i pa fe,është KAtolik hahahahaha.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe


vetem se ka uru krishtlindjet nuk dmth se është ber krishter... mirepo pa kursim as ateizmi dhe as budizmi asgjë nuk i duhen.

Feja/besimi është me rendesi... thone duhet mësuar korrekt: (nga rrjedh, bazat mbi të dhe si mbahet), por kur ta mesosh, duhet ti permbahesh me ate qe din..... Pra nuk është detyre e leht edhe pas hulumtimit...
 
Last edited:
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Marku është cifut bir cifutesh dhe i tille do vdese!
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Mamane e ktij la ai shqiptari me barre...sec lexova ca kohe me pare një histori por me vjen e ngaterruar shume
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Marku është cifut bir cifutesh dhe i tille do vdese!
Po nuk do me than se nuk ndryshon një dite.. grun budiste një dite edhe ju mbushet mendja mbase!!

Edhe ashtu nga je ,nga është gruaja thot një fjal e popullit.:lekundje:
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Nuk mjafton te besosh vetem ne ndonje fe , sikur nuk mjafton te besosh ne islam e mos ti kryesh obligimet dhe detyrat qe kerkon feja !
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Kur ka një titull.... u be me fe... sikur u be me makine te re, tingellon
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Nvaret c'besim ka e shoqja.
 

Passion

Banned
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

E ca fshakatunaret e mi u bene Stelios,Rikardos,John :D

E une desha ta bëja Odin,por s'lejohej me tha ajo e gjendjes civile :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Meqe qenka bere me fe dhe Marku ,
mu dashka edhe mu me zgjedh një .
Jemi apo sjemi majmun ?
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

[QUkonfermuar ktjeter;888543]Budisteeee praaa
Pse me lodh kot aman[/QUOTE]
Budiste vetem pse është kineze? Ne kine ka budist, mysliman, te krishtere, ebrej ...!
ka budist qe kthehen te krishtere, mysliman o ne ebaizem , dhe anasjelltas.

Ka konfermuar kund kjo se cilit besim i perket? Me fal per injorancen se nuk njoh te shoqen e Markut.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Budiste vetem pse është kineze? Ne kine ka budist, mysliman, te krishtere, ebrej ...!
ka budist qe kthehen te krishtere, mysliman o ne ebaizem , dhe anasjelltas.

Ka konfermuar kund kjo se cilit besim i perket? Me fal per injorancen se nuk njoh te shoqen e Markut.
Une e njoh ndaj po ta them se sdua te nxjerr veten sikur lexova artikullin :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Ne artikull jane fjalet e gazetarit expres, jo te kopjes Zuckerberg ..;)
 
Top