Aplikacione te vecanta.

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Per shoqen mi thashe ene un, me me lexu filxhonin te kerkova nk te thashe me m gjet nuse ?

Leqe kot flas un, dje ma lexun filxhonin. E qau me lot ajo qe ma lexoi...bon edhe xhuxhu ?

@Xhelozi pranej qeka kompleksu Dizi mer ?

Esht vertet app dhe jo link? Sepse mbas atij butonit "share" kam pershtypjen fshihet linku dhe ja bejm dermanin. Shpetojm nga kto kompleksitetet :p

Po ashtu te nis numrin, besoj nk e ke problem?
Jo zhigo . Esht share qe kalon direkt n google pasi nuk e ka p.store dhe shkarkohet nga google si program fiks . Jo si link .
Ma qo ta dergoj
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Mos eshte apk topkanale apo jo?
Gjithsesi pa ads(Reklama) dhe me cilesi te mire me duket e pamundur. Kanalet dhe serveri kushtojne, i bie qe ai qe ka bere apk paguan leke e sfito asgje.
E vetmja reklam qe del esht n fillim ( thanks / no thanks ) . Spo di pz fuksionon ok vetem se nuk e gjen dot n p.store . E kam marr me share nepermjet dikujt kte
 

Katil

Antarë i Respektuar
@Nicktjeter Aplikacioni fap fap
Në momente të vështira të shpëton jeta.?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Un 3aplikacione kam në tel,Whatsap instagram dhe 1 program qe demaskoj miqt kur sjellin verëra 2 euroshe.
 
Top