a punon ma kjo ??

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Z Shadow Hack Instagram and others 100% Working and Easy

SPo e hap me teper .. se dalin genjeshtrat sheshit
po deshta me dit a ben me ky z shadow a jo
 
Ca thone se jo, ca po. Vetem se duhet tkesh nerva dhe tjesh cik me inteligjent se zgjidhjen ia gjen lol
 
O vinjol kujt do ti besh fishing?
 
sbehet me plak eshte e veshtire
ste lejojne me poppus v.l

Seshte per phishing po me i gjet passwd e Insta :D
 
rrush asnjanit ktu :D
te jesh e sigurte
 
Jo e kisha serio, se kam i mik pr kshu.
Por pa leke sben gje lol
E une si ndermjetsuse do fitoj naj gje lol
 
Ruju se kibernetika eshte forcu tkapin te flladi tqojn shpejt
 
Jo e kisha serio, se kam i mik pr kshu.
Por pa leke sben gje lol
E une si ndermjetsuse do fitoj naj gje lol
Ate dreken ta kam premtu une ty quro
fiton gje ai shoku jot ??
po thuji mka thane nji shoku im virtual
perdor vpn ose Proxy sa here qe meresh me te tilla gjera
e jepja kte sitte hidemyass com
te meson si fillim aty
 
Ate dreken ta kam premtu une ty quro
fiton gje ai shoku jot ??
po thuji mka thane nji shoku im virtual
perdor vpn ose Proxy sa here qe meresh me te tilla gjera
e jepja kte sitte hidemyass com
te meson si fillim aty
Sme ka rene rasti ta pyes se a perdor vpn, apo si i perdor.
Por eshte nona pr kshu, fiton nga njerezit. Kush ka interes e kontakton dhe i cakton nje cmim ai.
 
Sme ka rene rasti ta pyes se a perdor vpn, apo si i perdor.
Por eshte nona pr kshu, fiton nga njerezit. Kush ka interes e kontakton dhe i cakton nje cmim ai.
kto qe Shoku yt Po i ben tani
Vinjoli i ka bere ne vitet 2000-01 ne fier
TI THJESHT KESHILLOJA KETO
se e shef veten sic e pane ata cunat e elbasanit
qe jane brenda
me te tilla gjera
 
kto qe Shoku yt Po i ben tani
Vinjoli i ka bere ne vitet 2000-01 ne fier
TI THJESHT KESHILLOJA KETO
se e shef veten sic e pane ata cunat e elbasanit
qe jane brenda
me te tilla gjera
Po e ky aty mosha ime eshte, por i zoti.
Nah se gjen gje, se ka shpinen e forte lol
 
Po e ky aty mosha ime eshte, por i zoti.
Nah se gjen gje, se ka shpinen e forte lol
Ja uroj qe mos ti ndodhe gje
Por kujds se kush e ka shpinen e forte
e ka B.... e Hapt
 
Ja uroj qe mos ti ndodhe gje
Por kujds se kush e ka shpinen e forte
e ka B.... e Hapt
lol
Thua dhe ky? I dalt pr tmire pra lol
 
ah cme myten te tremet me myten e ku e gjeten me u mare me mu
une i tremt per veti
 
Dheze zemer mos ta ndin
po dhe po ti po don me kursy rryme a ??
 
Qeroso...... ti ma din virtualitetin..... por asnjani sma njef realitetin..... i kam nja 25 vite qe merem me internet....
P.s
ec ne elb do vij neser ta qes ni kafe....
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top