Zilja e celularit tuaj

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ve ket shpeshe her sepse me kujton dicka qe me dhmeb shum ne zemre

Blero Dashuri Pa Funde
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Un kam nje zhurme sikur po qeth ndonje koke tull :p

Bzzzzzzzzzzzhhhhhhhhhhhhh bzh bzh bzhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Per disa persona kam alarmin e policise....

per disa te tjere kam nje gomar qe pëllet
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
momentalisht kom ket, o Zot sa e du sa e du:

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=vEpzOl7CnGk]YouTube - gatto virgola !![/ame]
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Kam kengen Insomnia :fluturoze:
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Siglen e nje trasmesioni radiofonik :D qe kam plot 9 vjet qe e degjoj rregullisht ne radio :kercim: forza lo zoo di 105
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une kam Albanina kengen e Etno engjujve
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Vagabondi nenat shqiptare
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Nokia ka do ring tone edhe njoni prej tyne Osht "Low" n`ju interesoft edhe qajo osht zilja e My Personal Phone :d
 

alfonci

Veri investigatio
e le gjithmone ne dridhje
 

jackass

Anëtar i ri
e le gjithmone ne dridhje

edhe une qe 2 vite e kam vetem ne dridhje, perpara kesaj e kam pas kengen e Iron Maiden - Different World
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
une kam kete kengen

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4ShV1c9z3L8]YouTube - Il mondo è mio[/ame]

qe nga min 3 e 49 dhe deri te 4 e 42


:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

Giovanni

Anëtar i ri
Zijla ne celularin time eshte zilja standard e nokiave hihhihihi :haha:
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
e le gjithmone ne dridhje


C'te fshehesh pas dridhjes valle:syze:???:p

Sa per temen kam pas mbajtur unchained melody-pa fjale
Tani dicka nga telefoni (sony ericsson)
 

bella

Anëtar i Nderuar

*Mia*

Slave To The Rhythm
Shtepia joooone plot me dieeeell plot me ngroohtesiiiii..

Vace Zela - Ne shtepine tone :kercim:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
faktikisht te shumtit i kam te modifikuar qe te bjene me zile te ndryshme sipas personit por per njeren kam vene falling in love : Linn B
 

abstraction

Carpe Diem
kur doli ne fillim ajo kenga e Akon- I wanna love you .. doli dhe versioni I wanna fuck you . Njera e kish vene ate . Ishim ne pune . Qetesi absolute , kur degjojme .. I wanna fuck you .. :kercejme:

vete kam disa ,

my all - mariah carey
here with me - dido

etc etc etc .
 
Top