Vini ne pune dijen tuaj

Ervin Doda

Antar Aktiv
vereni edhe pak trurin ne pun se do te kem edhe ca formula per you qe ti zgjidhni ok.
ke nuk po del naj gjuetar qe tua japi pergjigjen menjeher.
 

njoni

llahtaria vete
???

Dhelper - trajta e pashquar
Dhelpra - trajta e shquar

Epo tani meqe postimi te faqja e pare nuk ishte korrekt, atehere ka ngel te japim opsione te ndryshme.
 

njoni

llahtaria vete
Mos quhet "Kunadh"?
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
delpra mashkull quhet??

????????????
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
o njerez po ju a them se e shoh se mundeni ta gjeni

Shqarth.
futeni noj gjegjes nese e dini ??
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
njeriu se do rroj do mesoj, pothuajse cdo dit njeriu meson gjera te reja dhe te pa degjuara nga nje her.

A ka ndonje noj gjegjez per te then?
 

njoni

llahtaria vete
Kush eshte babai i mushkes?
 

bella

Anëtar i Nderuar
njeriu se do rroj do mesoj, pothuajse cdo dit njeriu meson gjera te reja dhe te pa degjuara nga nje her.

A ka ndonje noj gjegjez per te then?

Po ka :D

Shtrëngoje fortë dhe do derdhë lot të kuq siç është ngjyra e mishit të saj, por zemra e saj është e frotë si guri.
اfarë është?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Kush eshte babai i mushkes?

Gomari eshte babai i mushkes :D....nga ciftezimi i peles dhe i gomarit del mushka e cila vete ajo nuk pjell :D
 

njoni

llahtaria vete
E gjeti Bella. Ok radhen e ke ti :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
E gjeti Bella. Ok radhen e ke ti :D

Faleminderit :D...tek faqja para kam thene edhe une nje gjeeagjeze njoni po ti si me i shkathet e kishe bere tenden...megjithate po e them prap :)


Shtrëngoje fortë dhe do derdhë lot të kuq siç është ngjyra e mishit të saj, por zemra e saj është e frotë si guri.
اfarë është?
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
Bella mos esht QERSHIJA???
 

baby-angel

Thpilt
Dhelpra , Breshka , Peshkaqeni, Kermilli , Krokodili, etj etj.. jan emra qe perfaqesojne te dyja gjinite, sepse kto specie jan shum te ngjashme ndermjet fares se vet.. ndaj edhe nuk ke se si ti dallosh ne pamje te pare, edhe ju ngel vetem nje emer sepse nuk dallohen nga larg se kujt gjinie i perkasin. Edhe per shkurt ju themi.. yyy nje Dhelper, yy nje peshkaqen.. etj etj.

Ky eshte mendimi im pasi i mendova te gjith alternativat, dhelperush etj etj.. ska!

ps; nese ti nga larg ne pamje te pare, dallon nje kermill, se cili eshte mashkull e cila eshte femer, atehere edhe une do te te gjej emrin per dhelpren mashkull.

Njoni, kermilli eshte hemafrodit, dmth i ka te dyja organet gjenitale, femerore dhe mashkullore. :D
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
perse nje i DEHUR nuk mban veten ne kemb??????
 

njoni

llahtaria vete


Faleminderit :D...tek faqja para kam thene edhe une nje gjeeagjeze njoni po ti si me i shkathet e kishe bere tenden...megjithate po e them prap :)


Shtrëngoje fortë dhe do derdhë lot të kuq siç është ngjyra e mishit të saj, por zemra e saj është e frotë si guri.
اfarë është?

Shega? megjithse kjo ska ndonje zemer kushedi se ca te forte!! Por tentova te pakten. lol

Njoni, kermilli eshte hemafrodit, dmth i ka te dyja organet gjenitale, femerore dhe mashkullore

Kete se dija! Faleminderit. :)
 

njoni

llahtaria vete
Kush tha qe se mban?? :D

Ma mori mendja qe e dije, por thashe po e ve dhe per ata qe se dine ;)Burri i mizes eshte Mizerja :D

Ne fakt nuk e dija, edhe nuk ishte pergjigje ironike . Nuk e dija me verte.. :)
 

bella

Anëtar i Nderuar

angel boy

cun i veshtire
mbreteresha poshte shtrire mbreti siper fut e nxirr.....hajde gjejeni se ca eshte
 

angel boy

cun i veshtire
He mo do e gjej njeri apo jo??
 

xhebrail

Mangup me Licenc
mbreteresha poshte shtrire mbreti siper fut e nxirr.....hajde gjejeni se ca eshteMos eshte ajo qka po mendoj une hahahhahahha
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
mos esht shuli me pushken?
gusha e pushkes (mrateresha) shuli (mbraeti) fut e nxjerr fisheket. ????
 

angel boy

cun i veshtire
ncncncnncnc ske gjet gje..

hajr provoni ju te tjeret
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
kjo gjegjez tingullon shum e degjume por e veshtir me e gjet.
na e jep nonje ndihm te vogel se po me ben kurjoz se si ka mundesi qe mbreti nuk lodhet.
 

angel boy

cun i veshtire
ashtu eshte ke te drejte..mbreti nuk lodhet kurre hahaha
 

bella

Anëtar i Nderuar
mbreteresha poshte shtrire mbreti siper fut e nxirr.....hajde gjejeni se ca eshte

Mos eshte ndonje ene guzhine?....tani sme vjen ndermend se ca ene, por si psh ajo qe shtyp hudhrat :D
 
Top