Video Nënujore

LoSsT

VIP
V.I.P

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Video in Apnea

Se di pse kisha pershtypjen qe e ke postuar dhe njehere kete teme, por se gjeta, do e kem pare ne vend tjeter.

Bota nenujore eshte fantastike, besoj qe eshte nje eksperience qe duhet ta kesh te pakten njehere ne jete.
( patjeter per ata qe skane frike nga deti/uje/thellesia)

erard-bottlenose-dolphin-underwater-providenciales.jpg
 

Attachments

  • soury-gerard-bottlenose-dolphin-underwater-providenciales.jpg
    soury-gerard-bottlenose-dolphin-underwater-providenciales.jpg
    24.7 KB · Shikime: 81
  • erard-bottlenose-dolphin-underwater-providenciales.jpg
    erard-bottlenose-dolphin-underwater-providenciales.jpg
    24.9 KB · Shikime: 0

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video in Apnea

Mbase behet fjale per kete video..., edhe pse amatore eshte e mrekullueshme...
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video in Apnea

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video in Apnea

[video=youtube;Ylw9OE-39ak]http://www.youtube.com/watch?v=Ylw9OE-39ak[/video]
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video in Apnea

[video=youtube;-yuLrQ6EPts]http://www.youtube.com/watch?v=-yuLrQ6EPts[/video]
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

no commente please :p

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video=youtube;8x-tc1LsUYE]https://www.youtube.com/watch?v=8x-tc1LsUYE[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

Lum si kta qe din not qe mund ti shijojne kto mrekullira....me duhet deshperimisht te mesoj notin! :)

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video=youtube;V9KGn-PLMIU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V9KGn-PLMIU[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Sa per estetike....

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

LosTTo mduket se do i lejm rrogat e veres me kto... A ta shtoj ket kameren GO PRO HD... 299$ ke preventivi me...?

 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

Me fike fare tani, na grive, Lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Me fike fare tani, na grive, Lol

Te keshilloj te gjesh ndo1 doktorreshe, se kane rroga te majme... Ta fillojme planin e pensionit qe 30 vjec, sdo qe keq, lool
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

Te keshilloj te gjesh ndo1 doktorreshe, se kane rroga te majme... Ta fillojme planin e pensionit qe 30 vjec, sdo qe keq, lool

Rrofsh per mendimin, do e marr ne konsiderate :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

30 minuta HD me 1 kamera GOPRO...

[video=youtube;_P_yZR-VAYI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_P_yZR-VAYI[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Kush ka probleme me masken, si te eliminojme avullin dhe kondensimin qe krijohet ne xhamat e maskes pergjithmone.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 
Top